Uczeń oświadczył się na studniówce. Nie spodziewał się takiej reakcji

Na jednej z tegorocznych bali na sto dni przed maturą zdarzyła się sytuacja niemal jak z filmu. Jeden z uczniów w pewnym momencie przerwał zabawę, uklęknął i oświadczył się swojej ukochanej na oczach wszystkich kolegów i nauczycieli na studniówce. Dziewczyna była równie zaskoczona co pozostali zgromadzeni. Niestety zaręczyny na studniówce nie spotkały się z entuzjazmem, a nagranie z tego wydarzenia wywołało mieszane reakcje.

Uczeń oświadczył się ukochanej na studniówce

Styczeń i luty co roku upływają pod znakiem studniówek. Po imprezach maturzyści często dzielą się zdjęciami oraz filmami na portalach społecznościowych. Zazwyczaj bale przebiegają dość standardowo – piękne suknie, tradycyjny polonez, dobre jedzenie i tańce niemal do rana. Dlatego gdy dzieje się coś nietypowego, studniówka naprawdę na długo zapada wszystkim w pamięć.

Swojej studniówki na pewno długo nie zapomną bohaterowie i świadkowie tej historii. Podczas imprezy jeden z uczniów postanowił podjąć ważną życiową decyzję. W pewnym momencie uklęknął i oświadczył się swojej dziewczynie, która jest jednocześnie jego koleżanką z tej samej szkoły. Nagranie z tego niecodziennego zdarzenia od razu trafiły na TikToka i szybko zyskały popularność. Wszyscy pozostali uczniowie, goście oraz nauczyciele nie kryli zaskoczenia. W szoku była także poproszona o rękę dziewczyna, ale mimo to przyjęła oświadczyny.

Zobacz: Rekolekcje zamiast lekcji? Przepisy są jasne, ale nie zawsze idą w parze z praktyką

Oświadczyny na studniówce nie spotkały się z entuzjazmem

Oświadczyny szybko trafiły z TikToka na Twittera, gdzie cała sytuacja wywołała mieszane uczucia. Jedna z użytkowniczek opublikowała zdjęcia z nagrania i nazwała zdarzenie “robieniem z siebie gwiazdy”. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo innych głosów krytyki. Internauci wskazywali, że to trochę egoistyczne, aby “wykorzystywać lub nawet zawłaszczać” tak ważną okazję dla wszystkich. W opiniach komentujący podkreślają, że zabawa sto dni przed maturą została nieco przyćmiona czyjąś bardzo osobistą chwilą.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo