Walc na studniówce w Olsztynie podbija serca internautów. Niezwykły taniec maturzystów stał się hitem sieci

Tegoroczna studniówka jednego z olsztyńskich liceów będzie naprawdę niezapomniana. Postarali się o to sami maturzyści, którzy postanowili nieco zmodyfikować tradycję i zamiast zatańczyć jedynie standardowego poloneza wybrali jeszcze walca. Nie był to jednak zwykły taniec, ale prawdziwy artystyczny spektakl. Nagranie z imprezy robi furorę w sieci i już stało się hitem internetu. Sprawdź, dlaczego walc na studniówce w Olsztynie stał się aż tak wyjątkowym widowiskiem!

Nietypowa studniówka w Olsztynie 2023

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie naprawdę postarali się, aby ich studniówka została zapamiętana na długo. Oprócz tradycyjnego poloneza uczniowie zdecydowali się także na zatańczenie walca. Nie był to jednak po prostu kolejny taniec, ale prawdziwe widowisko pod względem artystycznym i estetycznym. Dziewczęta podczas występu ubrane były w piękne i długie białe suknie, a chłopcy w czarne koszule i spodnie. Niezwykłą i naprawdę imponującą choreografię przygotował dla maturzystów mistrz tańca towarzyskiego Krzysztof Wasilewski, który sam niegdyś ukończył właśnie to olsztyńskie liceum. Skomplikowany układ wykonano do bardzo nastrojowej piosenki “Hold My Hand” z filmu “Top Gun: Maverick” w wykonaniu Lady Gagi.

Nagranie tańczących maturzystów zostało opublikowane w serwisie YouTube i od razu zrobiło się o nim bardzo głośno. Aktualnie materiał obejrzano już ponad milion razy.

Zobacz: 100 dni do matury 2023 – kiedy wypada? Egzamin w nowej formule zbliża się wielkimi krokami. Co czeka uczniów?

Walc na studniówce 2023 robi furorę w sieci

Niezwykły taniec na studniówce w Olsztynie niewątpliwie podbił serca nie tylko nauczycieli i lokalnej społeczności, ale wszystkich oglądających. Widać to doskonale po przejściu do sekcji komentarzy, które nie szczędzą maturzystom pochwał i komplementów. Internauci są pod wrażeniem organizacji, zaangażowania i talentu młodych ludzi.

Jestem pod wielkim wrażeniem. To wyjątkowy i piękny taniec….. Brawa dla Krzysztofa, zrobił cudowna choreografię…. I brawa dla młodzieży, która sprawdziła się na 10…. Jeśli tak tańczycie, to się nie martwię o Waszą maturę. Będzie bardzo dobrze … Brawa.

Wielkie, ogromne brawa dla choreografa i cudownej młodzieży! Włożyli w swój występ ogrom pracy, a efekt… Wzruszający. Czy cały świat nie mógłby być tak piękny jak ich taniec?

Miałam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem ile wysiłku, prób i zaangażowania to od Was młodzieży wymagało. Ale wiem też ile radości Wam sprawiała każda dopracowana figura. A Tobie Haniu dziękuję szczególnie za to, że mogłam Cię w tej odsłonie zobaczyć.

W sprawie niezwykłego spektaklu olsztyńskiej młodzieży wypowiedziała się także Ewa Kaliszuk, zastępca prezydenta miasta. Pani wiceprezydent nie kryła wzruszenia i nie szczędziła maturzystom ciepłych słów, tym bardziej że sama kiedyś ukończyła to samo liceum.

Wspaniali, Kochani, Piękni, Mądrzy, Wrażliwi! Jestem dumna i wzruszona. W mojej szkole, w tej pięknej Auli, która już tyle przeżyła i widziała. Zazdroszczę Wam tego walca, Studniówki i Młodości. Chciałabym cofnąć się do 1994 roku i mojego balu w tej Auli. Ale się nie da. Wykorzystujcie swój czas młodości i przyszłe lata, jak najpiękniej potraficie, abyście niczego w życiu nie żałowali. Gratuluje Młodzieży, Nauczycielom z Panią Dyrektor na czele i oczywiście Rodzicom. Możecie być Państwo dumni!

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Zdrowie dziecka, Newsy

To OSPA? NIE PODAWAJ Ibuprofenu!

Ibuprofen i Patracetamol to leki, po które sięgasz odruchowo, gdy dziecko ma gorączkę? Uważaj! Lekarstwa na bazie Ibuprofenu mogą być bardzo niebezpieczne podczas Ospy! Przekonała się o tym Hayley Lyons....

Czytaj dalej →
Dodatki ślubne

Bukiety ślubne

Bukiety ślubne są dobierane do sukni, dodatków i makijażu Panny Młodej oraz do garnituru Pana Młodego. Mogą też nawiązywać do wystroju sali lub kościoła. Na rozmowę z florystą albo kwiaciarką powinnaś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general