Urodzinowe życzenia dla męża od żony

Życzenia dla męża, składane w dniu urodzin przez żonę, to wzruszający moment. Nieraz piękne słowa dają więcej radości niż otrzymanie prezentu. Aby tak się jednak mogło stać, życzenia powinny być szczere i wypowiadane prosto od serca. Jeżeli Twój mężczyzna jest poważnym, wyważonym i twardo stąpającym po ziemi człowiekiem, polecamy złożyć mu tradycyjne życzenia. Niemal każdemu, bez względu na osobowość czy wiek, spodobają się wzruszające życzenia dla męża od żony. Zapewniamy, że zakręci mu się łezka w oku i będzie miał ochotę mocno Cię przytulić. Przedstawiamy również śmieszne życzenia na 40 urodziny męża. Dzięki naszym inspiracjom znajdziesz też pomysł na wierszyk dla męża od żony.

Tradycyjne życzenia urodzinowe dla męża

Zaczynamy od życzeń dla tradycjonalistów. Są to uniwersalne propozycje, które można złożyć każdemu mężczyźnie, bez względu na jego osobowość, wiek, wrażliwość czy poczucie humoru.

Z okazji urodzin chciałabym życzyć Ci kochany mężu dużo zdrowia, spełnienia marzeń, radości z najmniejszych rzeczy i samych sukcesów w pracy.

Ukochany mężu, w dniu Twoich urodzin składam Ci serdeczne życzenia. Niech Twoje wszystkie marzenia się spełnią, uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy, a zdrowie przez cały kolejny rok dopisuje.

Kochanie, dziś wyjątkowy dzień – Twoje urodziny. Dlatego ukochana żona życzy Ci dużo miłości, wyrozumiałości, spełnienia marzeń i powodzenia w realizacji planów.

Najdroższy, niech w dniu Twoich urodzin uśmiech nie znika z twarzy, zdrowie dopisuje, a praca zapewnia satysfakcję. Bądź zawsze taki, jaki jesteś dzisiaj.

Życzę Ci wspaniały mężu, aby radość Cię nigdy nie opuszczała. Bądź wdzięczny za to co masz, rozwijaj się i pamiętaj, że jesteś dla swojej żony najważniejszym człowiekiem na świecie.

Wzruszające życzenia dla męża od żony

Chcesz, aby Twój małżonek podczas składania życzeń popłakał się ze wzruszenia i po chwili wziął Cię w swoje czułe objęcia? Złóż mu więc wzruszające życzenia z naszej listy. Pamiętaj o tym, aby koniecznie mieć w pobliżu spory zapas chusteczek!

Najukochańszy mężu. Dziękuję Ci, że jesteś ze mną i trwasz w naszej wzajemnej miłości. Za to, że się mną opiekujesz, wspierasz i dzielisz swoimi przeżyciami. Życzę Ci, abyś zawsze czuł się kochany, doceniany i zrozumiany.

Skarbie najdroższy, dziś mamy niezwykły dzień, jakim są Twoje urodziny. Z tej okazji chciałabym Cię mocno przytulić i życzyć wszystkiego co najlepsze. Niech słońce Ci zawsze świeci, a uśmiech nie znika z twarzy. Bądź taki, jaki jesteś, bo takiego Cię właśnie kocham.

Najdroższy mężu, to dzięki Tobie wiem, co to znaczy prawdziwa miłość. Pamiętaj zawsze o tym, że jestem i możesz się do mnie zwrócić z każdym problemem. Chcę Ci życzyć, aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a smutki i zmartwienia odeszły w niepamięć.

Śmieszne życzenia na 40 urodziny dla męża

Twój ukochany kończy już 40 lat i jest mu z tego powodu smutno? Czuje się stary i mało atrakcyjny, a Ty zamiast radości dostrzegasz na jego twarzy smutek? Złóż mu więc zabawne życzenia, dzięki którym humor natychmiast mu się poprawi.

40 lat minęło, jak jeden dzień. Twoja młodość przeminęła, ale nasza miłość nie. Kocham Cię z każdym dniem coraz bardziej i życzę Ci, aby piwo w lodówce nigdy się nie kończyło.

Życzę Ci mój ukochany, abyś nie był dziś zdyszany. Byś się umiał bawić do rana, by Ci żonka do łóżka przynosiła śniadania.

Trochę się już postarzałeś i nieznacznie posiwiałeś. Nie przejmuj się jednak tym wcale, bawmy się dzisiaj jak w karnawale.

Życzę dzisiaj Ci powodzenia, no i na stole dużo jedzenia. Niech brzuch nie rośnie Ci nazbyt szybko, mój ukochany Pyszczku i Rybko.

Na głowie już siwe włosy, na biurku papierów stosy. Ale Ty się starością nie przejmuj, lecz się odważnych wyzwań podejmuj.

Krótkie życzenia urodzinowe dla ukochanego męża

Twój mąż nie lubi zbędnych słów, lecz jest osobą prostą i konkretną? Nie musisz więc silić się na długie i skomplikowane życzenia. Na pewno doceni nawet kilka słów, jeżeli będą wypowiedziane szczerze i prosto od serca. Poznaj więc nasze propozycje krótkich życzeń urodzinowych dla małżonka.

Dziś są Twoje urodziny, bądź pogodny i szczęśliwy.

W dniu urodzin dużo zdrowia, Szczęścia, radości i miłości.

100 lat życzy Ci żoneczka. Bądź zdrów i niech każdy dzień przynosi Ci radość.

Bądź pogodny i radosny, doczekaj kolejnej wiosny.

Nie martw się, że się starzejesz. Spełniaj marzenia i patrz z optymizmem w przyszłość.

Kocham Cię i zawsze będę. Życzę Ci, abyś nigdy o tym nie zapominał.

Zdrowia, radości i spełnienia marzeń, tego życzy Ci Twoja żona.

Żyj 100 lat i bądź zawsze radosny. Nigdy się nie smuć i spełniaj swoje marzenia.

Religijne życzenia urodzinowe dla ukochanego męża

Masz silnie uduchowionego męża, dla którego wartości religijne są w życiu najważniejsze? Złóż mu zatem takie życzenia, których treść do nich nawiązuje.

W dniu urodzin życzę Ci kochany mężu dużo łask Bożych. Niech dobry Stwórca zawsze Cię wspiera, chroni od zła i daje siły do zmagania się z codziennymi trudami.

Drogi mężu, dziś razem z Tobą chciałabym Bogu podziękować za kolejny rok Twojego życia. Bądź zawsze wdzięczny, zachowuj pokój w sercu i wiedz, że Twoja żona nigdy Cię nie opuści.

Najdroższy mężu, dziękuję Bogu, że jesteś ze mną i codzienne okazujesz mi miłość. Życzę Ci przede wszystkim Bożego Błogosławieństwa, pokoju i radości.

Mój ukochany, w dniu Twoich urodzin życzę Ci tego, aby Bóg nigdy Cię nie opuszczał. Zachowuj zawsze pokój w sercu, ciesz się każdym dniem i wytrwale zdążaj ku niebu.

Niech Ojciec w niebie ma Cię w swojej opiece, a Maryja wyprasza potrzebne łaski – zdrowia, miłości, nadziei i pokoju.

Mój wspaniały mężu, dzisiaj mija kolejny rok Twojego życia. Bądź za to wdzięczny Bogu i nie ustawaj w drodze ku zbawieniu.

Pomysł na wierszyk dla męża od żony

Zaskocz swojego ukochanego oryginalnymi życzeniami urodzinowymi w formie wierszyka. Jesteśmy pewni, że doceni Twoją kreatywność i nieszablonowość. Nie musi to być poezja na miarę wieszcza – znajdź po prostu kilka rymowanych słów, które pozwolą szczerze oddać to, jak ważną osobą jest dla Ciebie mąż.

Żyj, nie licząc wcale lat, przyjazny będzie Ci świat.
Znikną wszelkie smutki, żale,
radość w sercu gości stale.

Nie smuć się, że lat przybywa,
cóż tu zrobić, tak już bywa.
Ciesz się życiem, nie narzekaj,
rób co dobre, już nie czekaj.

Dziś są Twoje urodziny,
bądź pogodny i szczęśliwy.
Niech pieniędzy nie brakuje,
i jedzenie Ci smakuje.

Romantyczne życzenia urodzinowe dla męża

Na koniec proponujemy romantyczne życzenia, które pozwolą rozbudzić w mężu namiętne uczucia z przeszłości. Przypomnicie sobie dzięki nim chwile, kiedy wspólnie spoglądaliście nocą w niebo, aby dostrzec spadającą gwiazdę. Twój mąż będzie mógł poczuć, że nadal jest dla Ciebie kimś najważniejszym.

Tyle razem dróg przebytych, tyle ścieżek wydeptanych. Przeszliśmy wspólnie pół świata, niech nasza miłość nigdy nie ustanie.

Kochany mężu, jesteś dla mnie całym światem. Kocham Cię z każdym dniem coraz bardziej. Życzę Ci, abyś zawsze czuł się wartościowym mężczyzną, który pewnego dnia skradł moje serce.

Kotku ukochany, w dniu Twoich urodzin chcę Ci podziękować za to, że jesteś i tak bardzo mnie kochasz. Dzięki Tobie moje życie ma sens i czuję się bezpieczna. Chcę Ci życzyć, abyś zawsze czuł moją miłość i wiedział, że nigdy Cię nie opuszczę.

Najdroższy, z okazji Twoich urodzin życzę Ci samych cudownych chwil. Niech każde nasze wspólne spotkanie będzie romantyczną randką. Bądź zawsze tak kochany i cudowny, jak jesteś teraz.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom bez trudu wybierzesz życzenia urodzinowe dla męża. Pamiętaj o tym, aby były to słowa złożone prosto od serca. Nie musisz wymyślać niczego długiego i skomplikowanego. Nawet krótkie, składające się z kilku słów życzenia urodzinowe dla ukochanego męża, sprawią mu radość. Jeżeli jednak chcesz wykazać się nieco większą kreatywnością, możesz wykorzystać jeden z pomysłów na wierszyk dla męża od żony. Polecamy także wzruszające i romantyczne życzenia urodzinowe dla męża, które chwytają za serce.

Dodaj komentarz

Zakupy dla niemowląt

Prezent na roczek z Ikei?

Uwaga! Tekst “Prezent na roczek z Ikei? Czemu nie” nie jest sponsorowany. Sieć Ikea za niego nie zapłaciła (chociaż mogłaby:)). Prezent na roczek nie tylko dla dziewczynki Pamiętam jak dziś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo