Imiona psów z Psiego Patrolu. Jak nazywają się sympatyczni ulubieńcy dzieci?

“Psi Patrol” to już od lat jedna z najpopularniejszych bajek. Przebojem podbiła serca milionów dzieci na całym świecie i wciąż utrzymuje się na szczycie najczęściej oglądanych animacji. Premiera produkcji miała miejsce w 2013, a serial emitowany jest do dzisiaj. Sympatyczne pieski oraz ich lider Ryder na stałe zagościły również w polskich domach. Warto więc znać imiona psów z Psiego Patrolu, czyli ulubionych bohaterów wszystkich dzieci. Ile jest piesków w Psim Patrolu? Na czym polegają ich przygody?

Imiona psów z Psiego Patrolu

“Psi Patrol” to serial animowany emitowany na Nickelodeon od niemal 10 lat. Opowiada historię dziewięcioletniego chłopca – Rydera, który wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi dzielnie stawia czoła rozmaitym niebezpieczeństwom i trudnym sytuacjim, ratując życie i zdrowie wszystkim potrzebującym. Nie ma się zatem co dziwić, że charyzmatyczne i odważne pieski o dobrym sercu budzą taką sympatię wśród najmłodszych (ale nie tylko!). Wszyscy razem mieszkają w Zatoce Przygód i nazwa ta na pewno nie jest przypadkowa. Perypetie serialowej drużyny są zawsze pełne emocji. Kto należy do ekipy Rydera? Jak mają na imię pieski z Psiego Patrolu?

Psi Patrol – bohaterowie imiona:

 1. Chase – młody owczarek niemiecki, który był pierwszym psem Rydera. Genialnie sprawdza się jako lider grupy, ale nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest pieskiem policyjnym. Wskazuje na to również jego charakterystyczny strój – policyjna czapka, odznaka oraz granatowy mundur. Zawsze ma przy sobie plecak wyposażony w sprzęt ratunkowy – liny, megafon czy reflektor.
 2. Skye – pierwsza suczka w ekipie, która jest mieszanką dwóch ras: pudla i cocer spaniela. Wyróżnia się nietypową umiejętnością – potrafi latać śmigłowcem, dzięki czemu może wspierać akcje ratunkowe z powietrza. O jej funkcji świadczą także charakterystyczne różowe gogle, które nosi na głowie. Nosi także różowy kombinezon, ponieważ jest to jej ulubiony kolor.
 3. Marshall – sympatyczny dalmatyńczyk, który jest odpowiedzialny za opiekę medyczną, a jednocześnie działa jako strażak. Dlatego też nosi czerwone ubranko oraz kask w tym samym kolorze, a w plecaku trzyma działko wodne. Przez innych bywa odbierany jako gapa, ale jest doskonałym ratownikiem.
 4. Zuma – piesek rasy labrador-retriever, który specjalizuje się w ratownictwie wodnym. Wszystko dlatego, że jedną z jego najulubieńszych rozrywek jest pływanie i nurkowani. Nosi charakterystyczne pomarańczowe wdzianko oraz kask, a na piersi ma oznakę z kotwicą. W jego plecaku kryje się profesjonalny sprzęt do nurkowania.
 5. Rocky – uroczy kundelek o szarej sierści. Jego pasją jest ekologia, a więc na co dzień zajmuje się przede wszystkim recyklingiem. Z tego powodu ubrany jest w charakterystyczny zielony kostium, miasto przemierza wyjątkowym eko-wozem w poszukiwaniu starych przedmiotów, które mógłby ponownie wykorzystać i nadać im nowe życie.
 6. Rubble – buldog angielski, którego specjalnością jest budownictwo. W związku z tym, czym się zajmuje, zawsze pojawia się na ekranie ubrany w specjalny żółty kombinezon oraz kask ochronny. Na akcje zazwyczaj wyrusza w swojej koparce.
 7. Everest – suczka rasy Syberian Husky. Już jej imię stanowi pewną wskazówkę co do tego, czym zajmuje się w drużynie – jest bowiem ratowniczką górską. Nie straszne jej więc surowe górskie warunki, wysokości czy niskie temperatury. Podczas misji ratunkowych często korzysta z pługu śnieżnego.
 8. Tracker – drobny piesek chihuahua w ekipie odpowiada za prowadzenie dochodzenia. Pełni więc funkcję detektywa, dlatego jego do jego podstawowego ekwipunku należą m.in. lupa czy szczypce.

Sprawdź: Minionki części po kolei, postacie – wszystko, co musisz wiedzieć!

Jak się nazywa chłopiec z Psiego Patrolu?

Opiekunem całej wesołej gromadki czworonogów jest dziewięciolatek o imieniu Ryder. Chłopiec nie tylko zajmuje się psami na co dzień, ale w dodatku odpowiadał za ich szkolenie, dzięki któremu teraz mogą doskonale spełniać się w roli ratowników. Ryder nie jest jednak typowym “dowódcą”. Ekipa składa się z grupy dobrych przyjaciół, w której każdy ma swoje miejsce i jest niezastąpiony.

Cechą charakterystyczną Rydera jest wysoka fryzura w kolorze brązowym, a także ulubiony pojazd, którym wyrusza na akcje ratunkowe. Jest to bowiem bardzo nowoczesny quad, który w razie potrzeby służy jako skuter śnieżny lub wodny.

To jednak nie wszystkie postacie z Psiego Patrolu. Często pojawiają się także: Kapitan Turbot, Burmistrz Goodway, mors Wally oraz Katie.

Zobacz: Na Minionki w garniturze. Kontrowersyjny trend dotarł do Polski, a kina walczą z nastolatkami. O co chodzi?

Psi Patrol – rasy psów

Każdy z psów reprezentuje inną rasę, w składzie ekipy znajdziemy jednak również jednego kundelka.

Psy z Psiego Patrolu – rasy:

 1. Chase – owczarek niemiecki,
 2. Skye – mieszanka dwóch ras: pudla i cocer spaniela,
 3. Marshall – dalmatyńczyk,
 4. Zuma – labrador-retriever,
 5. Rocky – kundelek,
 6. Rubble – buldog angielski,
 7. Everest – Syberian Husky,
 8. Tracker – chihuahua.

Sprawdź: Niebezpieczne wyzwanie z TikToka przyczyną śmierci dzieci? Rodzice składają pozew przeciwko aplikacji

Rodzice pytają, jak nazywają się pieski z Psiego Patrolu – imiona

Wszystkie psy z Psiego Patrolu – jakie imiona noszą?

Imiona piesków z Psiego Patrolu: Chase, Skye, Marshall, Zuma, Rocky, Rubble, Everest, Tracker.

Psi Patrol pieski imiona?

Wszystkie pieski z Psiego Patrolu to Chase, Skye, Marshall, Zuma, Rocky, Rubble, Everest, Tracker.

Psi Patrol jak się nazywają bohaterowie?

Główne postacie z Psiego Patrolu to: dziewięcioletni Ryder oraz jego psia ekipa: Chase, Skye, Marshall, Zuma, Rocky, Rubble, Everest, Tracker.

Dodaj komentarz

Rozrywka

Ten filmik rozbawi was do łez!

Walka na argumenty trwa. Zobacz w jaki sposób dziewczynka dyskutuje z tatą i spróbuj się nie uśmiechnąć. Rozmowa z Tatą to prawdziwy majstersztyk. Też jesteśmy ciekawi po kim to odziedziczyła?...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo