Rodzice zostawili dziecko na lotnisku, bo nie kupili mu biletu. Zamierzali wsiąść na pokład bez niego

Do szokującego incydentu doszło w Tel-Awiwie. Śpieszący się na samolot rodzice zostawili swoje dziecko na lotnisku. Zamierzali polecieć bez niego, ponieważ maluch nie miał biletu powrotnego, małżeństwo z Belgii nie chciało go kupić. Obsługa lotniska zatrzymała parę, a pracownicy do tej pory nie mogą wyjść z szoku. “Nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego”.

Rodzice zostawili dziecko na lotnisku. Nie kupili mu biletu

We wtorek 31 stycznia na lotnisku Ben Guriona w Tel Awiwie rozegrały się sceny rodem z komedii pomyłek, chociaż nieszczególnie śmiesznej. Małżeństwo z Belgii stawiło się przy stanowisku do odprawy. Ponieważ byli lekko spóźnieni, doszło do nerwowej wymiany zdań z pracownikiem lotniska. Okazało się bowiem, posiadają tylko dwa bilety powrotne z Izreala do Brukseli, ale podróżują również z dzieckiem. Poproszono parę o zapłacenie za dodatkowy bilet dla chłopca, ale ci odmówili i zaczęli awanturować się z obsługą.

Chwilę później niespodziewanie ruszyli w stronę stanowiska kontroli paszportowej, pozostawiając synka. Personel lotniska szybko zorientował się, że w wózku znajduje się małe dziecko bez opieki, pozostawione samo sobie. Lotniskowa ochrona zatrzymała małżeństwo.

Zobacz: Zostawiła dziecko na plaży i poszła pić kawę. W wózku pozostawiła krótki liścik. Na miejsce wezwano służby

“Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy”

Po zatrzymaniu pary z Belgii obsługa lotniska od razu wezwała na miejsce policję, a funkcjonariusze zabrali rodziców na przesłuchanie. Małżeństwo miało wracać do Brukseli liniami Ryanair. Jak przekazał “The Times of Israel”, zarówno pracownicy linii, jak i personel lotniska byli w kompletnym szoku, widząc zachowanie rodziców. W wydanym oświadczeniu stwierdzili, że “nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego. Nie wierzyliśmy w to, co widzimy”. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że para po prostu zostawiła swoje dziecko przy stanowisku odprawy i postanowiła wsiąść na pokład.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo