Suchy karaluch. Wulgarna piosenka hitem na imprezach młodzieży. Rodzice oburzeni i zniesmaczeni

Kilka dni temu na TikToku pojawiło się nagranie z imprezy osiemnastkowej. W materiale widać – i słychać – jak młodzież świetnie bawi się w rytmie dość wulgarnej i niewybrednej piosenki. Okazuje się, że “Suchy karaluch” w wykonaniu Cypisa i Mokrej Jolanty to nowy hit nastoletnich zabaw. Internauci, a zwłaszcza rodzice, nie kryją oburzenia i przede wszystkim zniesmaczenia muzycznym gustem współczesnej młodzieży.

Suchy karaluch. Niesmaczny utwór hitem 18-tkowych imprez

Aplikacja TikTok zyskała w ostatnim czasie ogromną popularność, szczególnie wśród młodzieży. Nastolatki często dzielą się tam swoim codziennym życiem, doświadczeniami, publikują także różnego rodzaju pamiątki z imprez, podróży czy spotkań ze znajomymi. Jakiś czas temu na platformie pojawiło się nagranie opublikowane przez niejakiego DjGrandi, który zdecydował się podzielić materiałem zarejestrowanym podczas niedawnej imprezy osiemnastkowej.

Na nagraniu widzimy grupę elegancko ubranej młodzieży, która bawi się na parkiecie. Nagle z głośników rozbrzmiewa kolejna piosenka, wywołując wyjątkowy entuzjazm tańczących. Młodzi ludzie zaczynają wesoło śpiewać i podskakiwać w rytm muzyki. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic niezwykłego – jest to przecież dość typowy obraz z każdej imprezy. Po chwili zdziwienie może jednak wywołać tekst utworu, treść jest bowiem bardzo wulgarna i momentami wręcz niesmaczna.

Okazuje się, że młodzież bawi się do piosenki Cypisa i Mokrej Jolanty, jest to hit 18-tek w ostatnim czasie. Fakt ten nieszczególnie spodobał się internautom, zwłaszcza rodzicom dzieci w podobnym wieku.

Zobacz: Ksiądz podczas chrztu do ojca dziecka: “Ty tłuku jeden!”. Nietypowe nagranie z kościoła hitem sieci

Niewybredny tekst oburzył internautów

Przebój Cypisa budzi oburzenie ze względu na niestosowny tekst. W piosence pełno jest wulgaryzmów i sformułowań nawiązujących do seksu w sposób bardzo niesmaczny i niewybredny. Już sam tytuł niesie dość ordynarne znaczenie i w połączeniu z bawiącą się młodzieżą i eleganckim przyjęciem osiemnastkowym tworzy to dość kuriozalny i żenujący obrazek. Dokładne znaczenie wyjaśnia poniższa definicja z internetowego Miejskiego Słownika Slagnu.

Zdanie powtarzające się w piosence “Suchy karaluch” Cypisa. Określenie na suchą, nienawilżoną waginę.Słownik slangu miejski.pl

W piosence pojawiają się również takie niewybredne treści jak: “jestem sucha jak bułka paryska”, “weź go do pyska, bo mi z niego tryska”, “sucha k*rwa jest jak chrupki”, “Cypis dziś nie p*pierdoli. Nie w k*kao, ni w p*ździsko”. Wyraźnie widać więc, z czego wynika oburzenie internautów i trudno mu się dziwić.

Sprawdź też:

Źródła:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo