Piękne i śmieszne życzenia noworoczne 2022 – GIF

Pod koniec grudnia oficjalnie zaczyna się czas, w którym zaczynamy składać sobie życzenia noworoczne. GIF, czyli Kartki ruchome to jedna z ciekawszych form tego typu pozdrowień, które wysyłamy naszej rodzinie, znajomym, ale też współpracownikom, czy nawet szefowi. Ogromną popularnością zwłaszcza wśród osób młodych cieszą się też tak zwane GIFy, czyli ruchome obrazki, którą mogą zawierać najróżniejsze treści, w tym również życzenia z okazji Sylwestra i Nowego Roku. Jeśli więc chcemy, aby nasze życzenia były oryginalne, takie rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Graficzne życzenia noworoczne – GIF

Kartki z życzeniami noworocznymi w swojej tradycyjnej, papierowej formie coraz częściej zastępowane są przez ich cyfrowe odpowiedniki. Jeszcze kilkanaście lat temu ruchome kartki z nawet podstawowymi grafikami i życzeniami były rzadkością, a kiedy tylko się rozpowszechniły masowo rozsyłano je w mailach.

Obecnie noworoczne życzenia graficzne to już standard, dzięki któremu możemy przesłać naszym bliskim pozdrowienia z okazji Sylwestra i Nowego Roku w bardzo oryginalnej formie. A przykłady najlepszych naszym zdaniem kartek tego typu znajdziecie poniżej.

Zobacz też: Piękne i nietuzinkowe życzenia noworoczne 2022

Życzenia noworoczne 2022 GIF

GIFy w ostatnich latach stały jednym z naszych ulubionych sposobów komunikacji. Te ruchome obrazki czasem wyrażają więcej niż słowa, dlatego stały się szczególnie popularne wśród młodych ludzi. GIFy można szybko przesyłać sobie w wiadomościach, a w okresie świątecznym mogą z powodzeniem zastąpić długie życzenia. Nic więc dziwnego, że coraz chętniej sięgamy też po nie w Sylwestra i Nowy Rok, gdy chcemy życzyć naszym znajomym lub rodzinie wszystkiego najlepszego.

Zobacz też: Piękne wierszyki na Nowy Rok 2022

Kartki GIFy życzenia noworoczne

W stworzonej przez nas kolekcji znajdziecie mnóstwo fantastycznych GIFów o tematyce noworocznej. Zarówno poważne, jak i zabawne GIFy z pewnością spodobają się młodszym i starszym odbiorcom. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnej granicy wiekowej, gdyż dobrze dobrany GIF na pewno sprawi radość każdemu, kto go otrzyma. Warto więc postawić na taką oryginalną formę życzeń noworocznych.

Zobacz też: Najciekawsze przesądy sylwestrowe. Sprawdź co przynosi szczęście na Nowy Rok!

Jeśli chodzi o życzenia noworoczne, GIFy 2022 mogą być naprawdę doskonałym rozwiązaniem. W końcu kto powiedział, że życzenia przesyłane bliskim z okazji Nowego Roku muszą mieć tradycyjną formę? Dzięki wykorzystaniu GIFów pozdrowienia dla przyjaciół, współpracowników albo rodzeństwa z pewnością nie będą nudne. Warto więc przejrzeć takie graficzne życzenia noworoczne dostępne na naszej stronie i wybrać te z nich, które najlepiej oddadzą nasze uczucia, emocje albo poczucie humoru.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Newsy, Zakupy, Sylwester i Nowy Rok

Czy 2 stycznia są otwarte sklepy?

W okresie świąteczno-noworocznym wiele sklepów, instytucji i urzędów funkcjonuje w nieco zmienionym trybie, nie tylko z powodu ustawowo wolnych dni, ale także dlatego, że część pracowników wykorzystuje urlop. Większość największych...

Czytaj dalej →
Ciąża

Kalkulator wielkości dziecka

Długość ciemieniowo siedzeniowa Zastanawiasz się ile centymetrów ma dziecko, które nosisz w brzuszku? Skorzystaj z naszego kalkulatora i oblicz jego długość ciemieniowo-siedzeniową. Nasz kalkulator pozwala na sprawdzenie wielkości płodu pomiędzy...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general