Już nie rowery i łańcuszki! Oto nowe, gorące trendy komunijne, które szokują!

Komunia to nie tylko moment, w którym dzieci ubierają się odświętnie, modlą i spotykają z rodziną. To również zagadka dla wszystkich gości, którzy prezentami starają się spełnić oczekiwania i wpasować w gust dziecka. Kiedyś było znacznie łatwiej – zegarek, łańcuszek lub rower wystarczały. Jednak teraz szukanie idealnego prezentu komunijnego jest bardziej skomplikowane. Podpowiemy Ci, jakie prezenty są obecnie hitem i oczarują każde dziecko w dniu przyjęcia pierwszej komunii.

Konsola do gier

Gry na konsolę mogą zapewnić wielogodzinną rozrywkę, a mnogość różnego rodzaju propozycji sprawia, że znaleźć można także te edukacyjne. Istnieją również specjalne urządzenia pozwalające na grę nie za pomocą pada, ale wymagającą od użytkownika ruchu, co pomoże dziecku zadbać o aktywność fizyczną. Z tego powodu konsola będzie idealnym prezentem dla młodego człowieka. Nie jest to prezent przeznaczony tylko dla chłopca, coraz więcej dziewczynek wciąga się w świat wirtualnej rozrywki. 

Wybór konsol jest bardzo duży, od najbardziej popularnych, czyli Xbox i PlayStation po przenośne i mobilne urządzenia, takie jak Nintendo Switch. To ostatnie zyskuje coraz większą popularność, wszystko za sprawą niewielkich rozmiarów, co pozwala na zabranie konsoli ze sobą na wycieczkę czy rodzinny wyjazd. Szeroki wybór gier na tą przenośną konsolę sprawia, że urządzenie pozwala na zabawę przez wiele lat.

Zobacz: Piniata komunijna z Jezusem. Najnowsza imprezowa atrakcja wywołała oburzenie. “Kijem w symbol Zbawiciela”

Głośnik przenośny lub słuchawki

Muzyka pełni niezwykle ważną rolę w życiu nie tylko dorosłych, ale również i dorastających osób. Z tego powodu dobrym pomysłem na Komunię Świętą może okazać się głośnik przenośny czy też słuchawki. Te pierwsze dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu prezent możemy dopasować do gustu danego dziecka. Szeroki wybór modeli i ich wielkości sprawia, że wybranie najlepszego może okazać się problematyczne.

Polecić możemy głośniki firmy JBL, które w swojej przenośnej wersji od wielu lat podbijają rynek. Są one oczywiście mobilne, dzięki czemu dziecko może używać urządzenia nie tylko w domu, ale również na podwórku czy zabrać ze sobą na wycieczkę szkolną. 

Innym rozwiązaniem pozwalającym na odtwarzanie muzyki są słuchawki. Na rynku znaleźć można zarówno te bezprzewodowe, jak i standardowe zasilane kablem. To, który model będzie lepszy, zależy od ich zastosowania. Jeśli dziecko używać ich będzie w celu słuchania muzyki z telefonu, bezprzewodowe będą o wiele lepsze, z kolei do wykorzystania wraz z komputerem przewodowe sprawdzą się idealnie.

Urządzenia te służą nie tylko do rozrywki, ale są również przydatne do brania udziału w lekcjach online czy zdalnej nauki za pomocą kursów, e-korepetycji czy oglądania filmów o tematyce naukowej.

Zestaw klocków LEGO

LEGO przeżywa swój renesans i nie bez powodu. Te popularne przed laty klocki pozwalały na wielogodzinną zabawę, podczas której rozwijana była wyobraźnia. Z ich pomocą stworzyć można było w zasadzie wszystko, od domów, przez pojazdy po najwyższe możliwe wieże. Duńskie klocki znowu stają się popularne i zyskują drugą młodość, z tego powodu mogą okazać się idealnym prezentem na komunię. Przed zakupem warto poznać zainteresowania dziecka, aby móc wybrać zestaw, który będzie dopasowany do jego preferencji.

Dobrym rozwiązaniem może być zakup klocków inspirowanych bohaterami filmów czy bajek, takich jak chociażby Gwiezdne Wojny czy filmy z uniwersum Marvela.

Sprawdź: Jaki prezent na komunię dla dziewczynki 2022? Co kupić na I komunię?

Czytnik eBooków

Dzisiejsze dzieci dużo częściej decydują się na elektroniczne niż te standardowe rozwiązania. To pokolenie zostało wychowane wśród elektryczności, dlatego jest ona dla niego dużo bardziej oczywista niż dla nas. Z tego powodu czytnik eBooków może okazać się idealnym pomysłem dla dzieci, które lubią spędzać czas przy książkach. Pozwala on na wgranie na jego dysk bardzo dużej liczby książek. Można również za jego pomocą czytać lektury, dzięki czemu dziecko nie będzie musiało dźwigać w plecaku ciężkich tomów.

Nowoczesne czytniki eBooków nie męczą oczu, są również bardzo praktyczne i funkcjonalne. Podaruj go na Komunię Świętą, aby pomóc dziecku rozwijać jego pasję do czytania.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo