Prezent dla cioci w żłobku. Co podarować ulubionym opiekunkom na pożegnanie?

Zakończenie przygody w żłobku to wyjątkowy moment zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Pożegnanie z ukochanymi “ciociami”, z którymi dotychczas maluszek spędzał kilka godzin dziennie może być także dosyć trudne i wzruszające. Kilka słów podziękowań i drobny upominek z pewnością umilą te chwile. Jaki wybrać prezent dla cioci w żłobku?

Jaki prezent dla cioci w żłobku?

Drobne upominki dla nauczycieli w szkole, przedszkolu czy żłobku to już niepisana tradycja. Nie chodzi o to, aby wydać mnóstwo pieniędzy na drogi gadżet. Wystarczy naprawdę niewielki upominek, który wyrazi wdzięczność za zaangażowanie i cierpliwość. Poniżej kilka ciekawych propozycji na prezent dla cioci ze żłobka.

Kubek

Praktyczny, zawsze trafiony prezent, zwłaszcza dla nauczycielek. Od teraz za każdym razem, gdy obdarowana pani będzie pić pyszną kawę lub herbatę, przypomni sobie o swoich małych podpiecznych.


Wyjątkowy planer

Planer i notes to narzędzie, które przydaje się wszystkim, a zwłaszcza nauczycielkom i opiekunkom. Ten słodki podarunek nie tylko będzie bardzo praktyczny, ale także będzie stanowił wyjątkową pamiątkę.


Świeca zapachowa – pachnący prezent dla cioci w żłobku

Czy można skuteczniej umilić sobie wieczór, niż odpalając świecę zapachową, pijąc ciepłą herbatę i np. oglądając ulubiony serial? Warto mieć więc zawsze pod ręką intensywnie pachnącą świecę, dlatego będzie to idealny prezent dla pań w żłobku.

Zobacz: 400 zł na żłobek. Jak złożyć wniosek o dofinansowanie do żłobka?

Co na pożegnanie w żłobku?

Pożegnania to zawsze trudne, ale też przełomowe momenty. Zakończenie przygody w żłobku oznacza, że dziecko staje się coraz starsze i coraz bardziej samodzielne. Warto więc docenić wkład pań opiekunek, które tak bardzo angażowały się w tym pierwszym etapie rozwoju naszej pociechy. Jaki kupić prezent na koniec żłobka?

Prezent dla cioci w żłobku

Kosz prezentowy

Kosz prezentowy ze słodkościami, różnymi rodzajami kaw, herbat czy miodów to zawsze bezpieczny, bo sprawdzony prezent. Jeśli nie znamy kogoś wystarczająco dobrze, lepiej stawiać na propozycje uniwersalne, które zawsze się przydadzą.


Prezent dla cioci w żłobku

Voucher na bilety do teatru

Wyjście do teatru to zawsze ciekawa odskocznia od codziennych obowiązków i stresów. Sami często jednak zapominamy o takiej formie spędzania wolnego czasu lub wydaje nam się, że nigdy nie ma na takiej wyjścia odpowiedniego momentu. Prezent w postaci vouchera zapewni obdarowanemu nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także pełną swobodę – można dopasować zarówno termin, jak i spektakl.


Prezent dla cioci w żłobku

Zestaw herbat – idealny prezent dla cioci w żłobku

Nie trzeba być wcale wielkim miłośnikiem czy znawcą herbat, aby docenić dobry gatunek ziół. Niezależnie od tego, czy pije się dużo czy umiarkowanie dużo herbaty, dobre jakościowo produkty zawsze warto mieć w kuchni, np. w razie wizyty gości.

Sprawdź też: Wypowiedzenie umowy z przedszkolem prywatnym lub żłobkiem [WZÓR]

Rodzice pytają o prezent na zakończenie żłobka dla pań

Co na zakończenie żłobka?

Wśród propozycji na prezent na pożegnanie żłobka mogą znaleźć się np. vouchery (na masaż, do kina, do teatru) czy wszelkiego rodzaju karty podarunkowe do sklepów.

Co kupić paniom na zakończenie żłobka?

Świetny upominek na zakończenie żłobka to m.in. świece zapachowe, herbaty, kawy, kubki (w tym także termiczne), dobra książka czy po prostu kwiaty.

Planowanie ślubu oraz wesela

Winietki

Winietki rozstawione na stołach weselnych ułatwiają gościom zajęcie miejsca. Mogą im towarzyszyć drobne upominki albo zabawne akcenty. Na pewno wielu z was było na weselu, na którym nie było rozplanowanych...

Czytaj dalej →
Atrakcje weselne

Stół wiejski na weselu

Przygotowujesz tradycyjne, wiejskie wesele? Pamiętaj o wiejskim stole, który ostatnio coraz częściej pojawia się nie tylko na wiejskich weselach. Stół wiejski to nie tylko smaczne jedzenie, ale również dodatkowy wystrój...

Czytaj dalej →
Prezenty dla świadków

Jaki prezent zrobić świadkom na weselu?

Wesele to bardzo stresujący moment. Nie tylko młoda para ma dużo spraw na głowie, ale również i świadkowie wkładają mnóstwo swojej pracy, aby każdy element przyjęcia był jak najdokładniej dopracowany....

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo