Ten internetowy teatrzyk sprawi, że nie przestaniecie żabarabować!

Wasze dzieciaki też zaczynają się niemiłosiernie nudzić? Uwierzcie, że mamy podobny problem. Chyba udało nam się znaleźć coś, co poprawi nastroje nie tylko najmłodszych, ale też Wasze. My śmialiśmy się do łez!

Żabaraba…

Zaczęło się od piosenki o koronawirusie wykonanej przez dzieci, która w ciągu doby wygenerowała na samym Youtubie prawie 400 000 odsłon. Potem szybko okazało się, że swoje usługi do sieci zaczęły przenosić firmy i artyści. Uczymy się angielskiego przez Skype. W ten sam sposób odbywają się treningi w szkole tańca! Jakby tego było mało, popularni artyści dają koncerty na Instagramie oraz Facebooku. Właściwie nie powinno dziwić, że na podobny sposób dotarcia do dzieci zdecydowała się jeden z teatrzyków, które swoją ofertę kierują do najmłodszych widzą. Jak sami piszą “z tęsknoty za dziećmi i strachu przed zwariowaniem” postanowili uruchomić telewizję TAK TV.

Z tęsknoty za dziećmi i ze strachu przed zwariowaniem (choć mówią, że już za późno…) uruchamiamy telewizję TAK TV! Interaktywną, muzyczną, teatralną. 100% homemade, zgodnie w wytycznymi kwarantanny.

W każdym :
PIOSENKA POKAZYWAJKA
QPKA – QUIZ PANA KIKUTA
CZYTADŁO – DZIECIĘCY KĄCIK LITERACKI
ANGIELSKIE NADZIEWAJKI
OSOBISTOŚĆ ODCINKA
SIEMECZKI I HEJE – POZDROWIENIA NA ANTENIE

PS. Wybaczcie niedostatki w dźwiękach, montażu i oświetleniu. Korzystamy z tego co mamy i co umiemy. Wszystko robimy sami.

Pierwszy odcinek w 100% homemade teatralnej telewizji pojawił się 16 marca i od razu spotkał się z niesamowicie ciepłym przyjęciem. Oczywiście motywem przewodnim jest piosenka “Żabaraba”, przy której trudno się nie uśmiechnąć. Zresztą sami zobaczcie!

Co na to rodzice?

Już po pierwszym odcinku pod postem na facebookowym profilu Teatru Tak pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Rodzice piszą:

Ale mamy zabawę! Nawet synek co się dopiero nauczył chodzić chciał żabarabować! Jesteście niesamowici. Talent i pasja ?

Moje wewnętrzne dziecko szczerzy się od ucha do ucha. Kocham Was ❤️

Dziękujemy! Super. Jesteście niesamowici na żywo, jak i w tej formie. Z radością obejrzeliśmy odcinek. Dziecie zadowolone !

Żaba ja żaba Ty czekamy na kolejne odcinki

A Wy? Czekacie na kolejne odcinki? Bo my z utęsknieniem!

Dodaj komentarz

Ślub cywilny, Suknie Ślubne

Sukienka na ślub cywilny

Sukienki na ślub cywilny nie muszą spełniać wymagań dress code'u. Najważniejsze, aby Panna Młoda czuła się w swojej sukni ślubnej dobrze! Poza tym musimy zadbać o to, by suknia na ślub cywilny podkreśliła atuty i ukryła niedoskonałości sylwetki. I najważniejsze: powinna być spełnieniem marzeń Panny Młodej.

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general