Makabryczna śmierć w USA. Matka “upiekła” dziecko w piekarniku. Twierdzi, że to przez pomyłkę

Wieść o makabrycznej śmierci dziecka obiegła błyskawicznie media na całym świecie. Do tragedii doszło w Kansas City w stanie Missouri w USA. Matka “upiekła” dziecko w piekarniku, maluszka niestety nie udało się uratować. Kobieta twierdzi, że doszło do tragicznej pomyłki.

Makabra w USA. Matka “upiekła” dziecko w piekarniku

Tragedia, do której doszło w Kansas City w Stanach Zjednoczonych, bardziej przypomina fabułę z filmu grozy niż rzeczywistą historię. Miesięczna dziewczynka zmarła po tym, jak matka dosłownie “upiekła” ją w piekarniku. W piątek po południu tamtejsza policja otrzymała nietypowe zgłoszenie. Świadek poinformował funkcjonariuszy, że kilka chwil wcześniej matka dziecka zadzwoniła do niego i poprosiła o natychmiastowy przyjazd, ponieważ z maluszkiem “dzieje się coś złego”.

Po przybyciu na miejsce mężczyzna miał poczuć zapach spalenizny, a ciało dziecka odnalazł w foteliku. Gdy zapytał kobietę, co się wydarzyło, ta odpowiedziała, że “włożyła dziecko do piekarnika zamiast do łóżeczka przez pomyłkę”. Z powodu obrażeń dziewczynka niestety zmarła. Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili liczne oparzenia na skórze. W dodatku ubranko oraz pieluszka były wyraźnie stopione z powodu wysokiej temperatury.

Zobacz: Awantura rodziców o bal w przedszkolu. Powodem Środa Popielcowa i niefortunna zbieżność dat

Twierdzi, że włożyła dziecko do piekarnika przez pomyłkę

Funkcjonariusze policji, po przeprowadzeniu na miejscu wszystkich czynności, aresztowali kobietę. Postawiono jej zarzut narażenia zdrowia i życia dziecka i doprowadzenia do śmierci. Dochodzenie i ustalanie okoliczności tej sprawy będzie zapewne trwać w najbliższych tygodniach.

Chociaż śledztwo jest w toku, to wiele osób już teraz sceptycznie podchodzi do wyjaśnień matki. Wielu komentujących zwraca uwagę, że trudno sobie wyobrazić, aby ktokolwiek przytomny i świadomy mógł pomylić dziecięce łóżeczko z rozgrzanym piekarnikiem.

matka upiekła dziecko w piekarniku
Źródło: Facebook

Sprawdź też:

Muzyka na wesele

15 pytań do DJa weselnego

DJ na weselu to coraz bardziej popularna forma oprawy muzycznej na tego rodzaju przyjęciach. Coraz częściej można spotkać oferty w których DJ prowadzi imprezę na przykład z akordeonistą, gitarzystą lub...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Błogosławieństwo rodziców

Błogosławieństwo od rodziców to jedna z najważniejszych tradycji w dniu ślubu dla osób, które są katolikami. Symbolizuje przekazanie przez rodziców tuż przed ślubem władzy rodzicielskiej mężowi kobiety i zgodę na...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Intercyza

Intercyza jest umową przedmałżeńską regulującą stosunki majątkowe przyszłych małżonków. Dotyczy części majątku, którą małżonkowie wypracują po ślubie. Nie odnosi się natomiast do dochodów oraz rzeczy, które osoby te miały przed...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general