Celebrytka pokazała zdjęcie córki i zszokowała fanów. “Czy to dziecko jest prawdziwe?”

Świat przedstawiany na Instagramie często wydaje się być idealny. Wiele osób zastanawia się jednak, ile prawdy jest w tej bajkowej rzeczywistości. Filtry, makijaż, godzinami trenowane pozy i uśmiechy. Moda na perfekcjonizm dotyka także dzieci. Celebrytka zszokowała swoich fanów, którzy zarzucają jej oszustwo.

Mariam Shu to gruzińska modelka i influencerka. Na Instagramie obserwują ją ponad cztery miliony użytkowników. Kobieta chętnie publikuje kadry ze swojego luksusowego życia – pozuje w towarzystwie drogich samochodów czy chwali się torebkami od znanych domów mody. Mariam jest również mamą trzech dziewczynek – Marthy, Milany i Nicole. Najstarsza z nich ma cztery lata, średnia – trzy, a najmłodsza urodziła się kilka miesięcy temu. Celebrytka często publikuje na Instagramie zdjęcia swoich córek. Część internautów jest zachwycona wyjątkową urodą dziewczynek, jednak niektórzy nie mogą uwierzyć w ich prawdziwość.

Idealne dzieci czy idealny retusz?

Modelka bardzo chętnie chwali się zdjęciami swoich córek. Zawsze wyglądają one idealnie – są ubrane w piękne sukienki i pozują przed obiektywem. Na profilu influencerki nie zobaczymy jej córek bawiących się w piaskownicy czy ubrudzonych farbami. Według internautów, na zdjęciach dziewczynki wyglądają wręcz jak lalki. Mariam jest bardzo piękną kobietą, więc córki z pewnością odziedziczyły po niej wyjątkową urodę. Można się jednak zastanawiać, czy zdjęcia nie są jednak zmanipulowane.

Internauci zwracają uwagę na fakt, że kilkuletnie dziewczynki mają wykonany makijaż. Uwagę zwracają zwłaszcza idealnie wymodelowane brwi. Obserwatorzy zarzucają również modelce wykorzystywanie filtrów i przerabianie zdjęć. W komentarzach pod postami można przeczytać:

Wyglądają jak lalki. Manekiny.

Jak możesz retuszować twarze swoich dzieci?

Biedne dzieci. Mama nałożyła im makijaż.

To nie jest prawdziwa twarz dziecka!

Oczywiście nie brakuje również fanów, którzy zachwycają się urodą dziewczynek i uważają ją za całkowicie naturalną. Jaka jest prawda? Tego nie wiemy, więc każdy musi to ocenić sam. Trzeba jednak przyznać, że cały profil jest niezwykle wyidealizowany i do przesady perfekcyjny. Jakiś czas temu Mariam opublikowała również zdjęcie najmłodszej z córek. Jeden z internautów zapytał wręcz:

Czy to dziecko jest prawdziwe?

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo