Urodzeni we wtorek: co o osobie mówi dzień tygodnia, w którym się urodziła?

Osobom urodzonym we wtorek patronuje Mars, w związku z czym to właśnie czerwona planeta ma wpływ na cechy charakteru i osobowość. Mars w mitologii jest znany jako bóg wojny, przez co wiele cech charakteru “wtorkowych ludzi” ma coś wspólnego z walecznością.

Urodzeni we wtorek: cechy

Osoby, które urodziły się we wtorek bardzo lubią rywalizację i są skłonne do walki, nawet jeśli nie jest ona konieczna. Takie osoby często podejmują walkę, która nie ma żadnego sensu i nie prowadzi do żadnego celu, ale sam moment rywalizacji, a czasami wygranej, przynosi im wiele zadowolenia i satysfakcji.

W związku z porywczym charakterem, osoby, które urodziły się we wtorek bardzo często mają problemy z nawiązywaniem relacji i zyskiwaniem przyjaciół. Ludzie urodzeni we wtorek są najczęściej trudni we współżyciu, ponieważ łatwo wdają się w konflikty i w niektórych sytuacjach za wszelką cenę chcą postawić na swoim, nie zważając przy tym na zdanie oraz potrzeby innych osób. Jeśli chodzi o związki, to najlepszym partnerem dla osoby urodzonej we wtorek będzie ktoś o podobnym usposobieniu, ponieważ osoba uległa zostałaby stłamszona i szybko znudziłaby się osobie urodzonej we wtorek, która potrzebuje rywala równego sobie.

Ludzie urodzeni we wtorek: charakter

Dla ludzi urodzonych we wtorek bardzo ważne są pieniądze i wszelkie dobra materialne. Takie osoby lubią się poza tym otaczać ładnymi przedmiotami, dążą do tego żeby żyć w pięknym otoczeniu. Ogromną zaletą osób urodzonych we wtorek jest wytrwałość w dążeniu do celu, choć czasami może się ona przeradzać w niezwykły opór. Wytrwałość jest pomocna w wielu dziedzinach życia, również w nauce, dlatego osoby urodzone we wtorek często odnoszą sukcesy na polu naukowym, badawczym. Dodatkowo Mars sprzyja osobom, które się uczą.

Osoby urodzone we wtorek sprawdzą się doskonale na stanowiskach kierowniczych, ponieważ lubią zarządzać i decydować o innych oraz za innych. Poza tym potrzebują częstych zmian i urozmaiceń, ponieważ w przeciwnym razie szybko się nudzą.

W związkach osoby urodzone we wtorek są z pozoru silne i nieustępliwe, jednak w głębi cechują się delikatnością, wrażliwością, dość łatwo je urazić, a wtedy zamykają się w sobie i trudno im ponownie się otworzyć. W relacji z osobą urodzoną we wtorek trudno się nudzić, ponieważ taki związek dostarcza mnóstwo emocji i wrażeń. Ludzie, którym patronuje Mars są spontaniczni, pełni energii, więc uwielbiają niespodzianki, a nie znoszą rutyny.

Osoby urodzone we wtorek: wady

Osoby, które urodziły się we wtorek są bardzo pewne siebie, co czasami bywa odbierane jako wyraz arogancji. Niekiedy osoby takie są postrzegane jako nadęte, zadufane w sobie. Z kolei wielkie ambicje czasami sprawiają, że łatwo zapomnieć o zdrowym rozsądku, co może prowadzić do niemałych kłopotów.

Zobacz też:

Urodzeni w poniedziałek

Urodzeni w środę

Urodzeni w czwartek

Urodzeni w piątek

Urodzeni w sobotę

Urodzeni w niedzielę

Dodaj komentarz

Rozwój niemowląt

Śledzik Niemowlaka

Śledzik Niemowlaka Nie pamiętasz o której godzinie zasnęło Twoje dziecko? Czy przed ostatnim karmieniem w butelce było 60 czy 40 ml pokarmu? Czy pieluszkę zmieniałaś godzinę czy trzy godziny temu?...

Czytaj dalej →
Pojazdy Ślubne

Tramwajem do ślubu? A czemu nie…

Wracałam ostatnio tramwajem z pracy, siedziałam za konduktorem, gdzie natrafiłam na napis: Wynajmnij tramwaj na swoją imprezę. Wynajmujemy tramwaje nowe i zabytkowe. To idealna okazja, aby zaskoczyć gości na urodzinach, imprezach firmowych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo