co mogę jeść???karmię piersią!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #50675

  kamkar

  zamieszczam tu też mój post bo na “karmienie” zagląda mało osób ,mój mały ma już 7 tygodni a ja ciągle jem to samo boje się zjeść cokolwiek ponieważ każdy mnie straszy że to czy tamto może zaszkodzić zrezygnowałam z zielonej sałaty prawie z pomidorów jem bardzo mało warzyw, jakie warzywa mogę jeść jakie owoce?? pomocy jestem taka głodna ze szok !!!!!!! dodam ze mały ma okropne kolki i lekarka dodatkowo stwierdziła ze są to problemy wzdęciowo- kolkowe więc ograniczam wszystko co mogłoby mu zaszkodzić zero nabiału, przypraw, kapusty ,ciasta, owoców pestkowych ale coś muszę jeść tylko co ???????

  Pozdrowionka

  Aga z czerwcowym synkiem 🙂

  #651355

  monikaapj

  Re: co mogę jeść???karmię piersią!

  najpierw gratulacje!!!
  A teraz tak:
  mogę już trochę nie pamiętać, bo już z pół roku nie karmię, ale chleb możesz, chyba lepiej margaryna niż masło (mleko), ostrożnie z nabiałem, wędliny albo własnej roboty albo jak najmniej przetworzone, ostrożnie z przyprawami, bo Ci sie Mały kupą zaleje , z warzyw ostrożnie właściwie ze wszystkim, moją małą pomidory uczulały jak szlag, ziemniaki spoko, marchew też….jabłka są ok. Z zup rosól, barszcz, krupnik…
  przepraszam,że tak chaotycznie piszę, ale chcę Ci pomóc, bo widzę że nikt nie odpisuje(choć na pewno zaraz dziewczyny napiszą), a jestem w pracy…wrócę do domu i poszukam notatek ze szkoły rodzenia i napisze, ok? No chyba że znajdzie sie toś kto wcześniej Ci wszystko napisze.
  trzymaj się!

  Monika i Basia (22.09)  #651356

  miau

  Re: co mogę jeść???karmię piersią!

  na pewno nie jedz jeszcze grochówki, bigosu i rzeczy smażonych

  resztę jedz- najwyzej stopniowo wprowadzaj skoro się wahasz

  współczuję ci- ja na początku nie mogłąm jeść tylko nabiału bo zośka dostawała wysypki i robiła zielone kupki, o reszcie po prostu nie wiedziałam.. kiedy miała 3 miesiace zjawiły się truskawki- zjadłam, potem zjadłam czereśnie, wiśnie- a ostatnio piję oranżadę i colę!!! pomidory sałatę i ogórki jadłam od początku- bo nie widziałam- a w marcu były wodniste i bleee- teraz możesz jeść pełnowartosciowe!!!!

  swojego czasu moja zosia codziennie o 5 rano miala trudnoci ze zrobiniem kupki- to nie były kolki ale bolący brzuszek , przes sen jęczała , kręcila się i wybudzała- na pewno przez moją dietę, nacierpaiła się bidula- ale w sumie nie tak dużo czasu minęło- ma dopiero 4 miesiące- a ja jem juz wszytko i jej ic nie jest!!!Dalej karmię!!!

  Anita i Zosia 20 03 04

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close