Położyła makaron na stół i zalała zimnym sosem. Tak wyprawiła synowi przyjęcie urodzinowe

Alicia Dougherty z Nowego Jorku ma pod opieką 12 dzieci. Na TikToku prowadzi profil, na którym pokazuje, jak wygląda codzienność mamy tak licznej gromadki. Jeden z jej filmików wzbudził szczególne zainteresowanie.

Profil Alicii obserwuje już ponad 6 mln osób. Wraz z mężem Joshem są rodzicami zastępczymi dla 11 dzieci. Para zdecydowała się na ten krok po tym, jak kobieta 11 razy poroniła. Gdy w 2011 roku, zaopiekowali się pierwszym synem Alexem, niecały tydzień później, okazało się, że Alicia jest w ciąży. Obecnie małżonkowie wychowują wspólnie 12 pociech. 41-latka pokazuje na tiktokowym profilu, jak wygląda opieka nad tak liczną rodziną, a jej filmiki z przygotowywania codziennych posiłków dla dzieci, robią furorę. W 2022 roku pod jednym z postów zawrzało.

Sprawdź: Ten jeden fakt o chrzcie, o którym rodzice nie mają pojęcia! Ksiądz z TikToka wyjaśnia

Zrobiła przyjęcie urodzinowe dla syna. Skorzystała z wiralowego sposobu

Trend #spaghettitable, jak sama nazwa wskazuje, polega na wyłożeniu na stół… spaghetti. Najpierw kładzie się na stół jednorazowy obrus, a następnie wyrzuca wszystkie składniki. Goście jedzą potrawę prosto ze stołu przy użyciu rąk. Alicia zdecydowała się na wypróbowanie tego trendu na 6. urodzinach syna.

@doughertydozen Have you made a spaghetti table yet? Happy 6th Birthday Bodhi! #SpaghettiTable #HappyBirthday #Recipe ♬ Che La Luna – Louis Prima with Sam Butera & The Witnesses

Sprawdź: Tiktokerka wrzuciła histeryzujące dziecko. Nie takiej reakcji internautów się spodziewała

W komentarzach burza. Wiele osób zwróciło uwagę na dwa szczegóły

Część osób widzi w takim rozwiązaniu wiele zalet np. nie jest potrzebna żadna zastawa, a tym samym nie ma konieczności po imprezie żmudnego szorowania naczyń i sprzątania. Obserwatorzy Alicii nie podzielili jednak tego entuzjazmu. Wielu z nich zwróciło uwagę, że sos wylany na makaron jest… zimny. Ponadto para podczas przygotowań nie użyła jednorazowych rękawic.

Chociaż uwielbiam tę koncepcję, nie mogę przestać myśleć o tym, że to będzie zimne za 5 minut.

Bez rękawiczek?

Wszyscy mówicie o zwykłym sosie prosto ze słoika, a ja myślę o tym, ile zostało zmarnowane i wyrzucone do kosza.

Sprawdź: Ksiądz wyśmiał rodziców, bo chcieli dać 100 zł za chrzest dziecka? “Pokazał wpłaty 2 tys., 3 tys.”

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo