IUI pierwsza, oby ostatnia:)

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 327)
 • Autor
  Wpisy
 • #92564

  mala5-mi

  Od piątku zaczynam brać Tamoxifen 0,02, 3 tabl rano i tak przez 6 dni 😀 Ciekawe jak będę się po nich czuć..

  #1765027

  bambamek

  i ile jajek wyhodujesz? 🙂

  kciuki zacisniete 🙂  #1765028

  mala5-mi

  Zamieszczone przez bambamek
  i ile jajek wyhodujesz? 🙂

  hmmm nie mam pojęcia, a znany Ci jest Bambamku ten specyfik? Coś o nim wiesz?

  #1765029

  ginginek

  Zamieszczone przez mala5_mi
  Od piątku zaczynam brać Tamoxifen 0,02, 3 tabl rano i tak przez 6 dni 😀 Ciekawe jak będę się po nich czuć..

  Pisz proszę jak samopoczucie na lekach i efekty. Ja chyba też w przyszłym cyklu poddam się stymulacji.

  A co do Twojej IUI to oczywiście będę kibicować!:D

  Pamiętaj o psyche! dogadzaj sobie, jedz zdrowo itp, to na pewno pomoże!

  #1765030

  nadii

  Będziemy tu razem z Tobą wszystko przeżywać 🙂 Także informuj nas na bieżąco, cobyśmy wiedziały jak i co czuć ;). Kciukale mocno zaciśnięte.

  #1765031

  natusia

  trzymam kciuki:)
  iui sie udaja:)  #1765032

  mala5-mi

  Dziś zażyłam pierwsze 3 tabl Tamoxifenu, czuję się dobrze! Baaa czuję, że będzie tak jak być powinno, zostaniemy rodzicami! Jedziemy nie na IUI a po to by mieć dziecko, nie interesują mnie wyniki – niech lekarze na nie patrzą, mnie interesuje tylko nasza upragniona ciąża… Moje Kochanie poraz pierwszy powiedział mi, że wierzy w powodzenie właśnie w tej metodzie, że spisze się na medal:) Odda nasionka najlepsze jakie ma…

  #1765033

  natusia

  no wlasnie, zapomnialam napisac, ze PIERWSZE iui sie udaja:)
  pozdrawiam i kibicuje:)

  #1765034

  mala5-mi

  Zamieszczone przez Natusia
  no wlasnie, zapomnialam napisac, ze PIERWSZE iui sie udaja:)
  pozdrawiam i kibicuje:)

  Taką mamy i my nadzieję z Mężykiem, baa on jest tego pewnien, ja troszkę bardziej staram się podchodzic na luzie, ale kogo jak kogo WAS oszukiwac nie będę – nie przyjmuję innej opcji jak wrócić z Kliniki z FASOLCIĄ w brzuchu:)
  Dziękuję za wparcie, w piątek robię USG to zobaczę czy naprodukowałam a jeśli tak to jakie ilości 😮

  #1765035

  mala5-mi

  Po drugiej dawce leku boli mnie lewy jajnik, hmm a dziś dopiero 5 dc, zazwyczaj odczuwałam go około 9-11 dc :). Poza tym raz mi duszno raz w głowie się kręci i Bóg mi świadkiem, że gdyby nie to, że miałam @ (2 dni ale jednak) i to pierwszy dzień mocną to bym sobie pomyślała… wiecie co :D.
  Kochane jak to jest z tym USG cyklu stymulowanego tzn po ilu dniach i ile razy? Ja mam brać od 4 dc do 9 dc tabl. a dopiero 11 dc (piątek) mam usg i to jedno, kurka a wypada akurat na weekend i nawet jak bym sama na własną rękę chciała zrobić to nie mam gdzie:( Prof kazał mi robić testy owu od soboty i jak tylko dodatni to dzwonić od razu do doktor, która pomoże nam zajść w ciążę:)  #1765036

  mala5-mi

  Zaczynam się stresować… a może nic nie wyhoduję… a może spóźnimy się z IUI.. a może wyniki M będą gorsze a nie lepsze od styczniowych…. Zamotany Wiem, że to jeszcze tydzień, ale ja naprawdę zaczynam się przejmować! No i ten monitoring mnie martwi!!!! Tyle pozytywnych wątków ciążowych nam się rozegrało na „ZAJĄCZKA”… ja też chcę zaraz po….:( Mąż innej opcji nie przyjmuje i krzykusia na mnie jak widzi mnie posępną…

  #1765037

  ginginek

  Mala5_mi Ja proponuję, żebyś wysłała zaraz jutro i może jeszcze przed IUI męża na basen 🙂 Bambamek kiedyś pisała, że jej M bardzo poprawiło sie nasienie dzięki basenowi… No i witaminki i wstrzemięźliwość. My się nie bzykaliśmy przez 6 dni i nasionka były super… Może ja nie jestem dobrym przykładem, ale nam się nie udało z mojej przyczyny. Ja ściskam kciuki i wierzę, że jeszcze możecie coś zdziałać, żeby szanse zwiększyć. A jak boisz isę przegapić moment (u nas chyba było o dzień za późno 🙁 ) to możesz się wybrać na USG wcześniej dzień z własnej inicjatywy… Jeśli oczywiście masz taką możliwość.

  Ściskam kciuki!!!  #1765038

  mala5-mi

  Właśnie z usg jest problem, nie mam gdzie zrobić w niedzielę baaa nawet z sobotą jest problem. Co do basenu to postaramy się jeśli w delegację M nie wyjedzie:( Bez sexu? Hmmm no to abstynencja od dziś kurka! Bolą mnie raz lewy raz prawy jajnik tzn nie jest to ból ale odczuwanie i to dość intensywnie momentami… poza tym w rodzinie kolejne dwie zaciążone i tylko ja zostałam bez dziecka, ciąży… to bolesne święta.. pewnie dlatego niecierpię świąt… zlot rodziny i znajomych a w większości przypadków rodziny coraz większe tylko nie w naszym… i jak tu być optymistą, i jak tu się cieszyć?

  #1765039

  ginginek

  Nie no, dzisiaj jeszcze możecie zrobić bzzz… tak dla przyjemności, a nie z obowiązku jak dopiero za 7 dni IUI 😀 Zbyt długa abstynencja też nie jest wskazana! (max 6 dni, min. 4 dni) Może to pomoże… na smutki.
  Głowa do góry!!! Już prawie po świętach 😀 Jutro do roboty!!!

  #1765040

  aneczka23

  MałaMI musisz byc silna i byc optymistka, nastwienie wiele potrafi zdziałać, bedzie dobrze…trzymam kciuki, a dzis jak najbardziej podziałajcie 😀

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 327)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close