Forum: ORGANIZACYJNE

Nie mogę zamknąć reklamy…

… która otwiera mi się, gdy wchodzę na jakąś stronę forum. Gdyby dotyczyło to wszystkich,pomyślałabym, że to coś z moim komputerem, ale sprawa dotyczy jednej, z czymś za zgagę.
Co jest grane? Inne bez problemu zamykam 🙁

2 odpowiedzi na pytanie: Nie mogę zamknąć reklamy…

ada410 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez jaiza:… która otwiera mi się, gdy wchodzę na jakąś stronę forum. Gdyby dotyczyło to wszystkich,pomyślałabym, że to coś z moim komputerem, ale sprawa dotyczy jednej, z czymś za zgagę.
Co jest grane? Inne bez problemu zamykam 🙁

Ja proponuję zainstalować bezpłatny dodatek do przeglądarki internetowej:Adblock Plus:Kciuki::Kciuki::Kciuki:Ten dodatek blokuje większość reklam:Hura!::Hura!::Hura!:
Powodzenia i pozdrawiamy.

jaiza Dodane ponad rok temu,

[LEFT]Dzięki, wypróbuję :)[/LEFT]

Znasz odpowiedź na pytanie: Nie mogę zamknąć reklamy…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Podwiązany kikut pępowiny
Witam, moja córka ma 6 tygodni i kikut pępowiny nadal się trzyma:/ Przemywałam najpierw octeniseptem, potem spirytusem (zaznaczam, że robię to dokładnie, podważając go patyczkiem kosmetycznym i nic). Dostaliśmy tydzień temu
Czytaj dalej
Sprzedam
Dla dziewczynki od rozm. 56 do rozm. 122
Witam i zapraszam. Tutaj 80-86-92-98. Do wystawienia czekaja tez 68-74 i 104-110-116-122. [B]Najpierw wiosna[/B] :) 1. Kurtka przejściowa rozm.98. NIeocieplana w środku podszyta polarem. Niestety nie umiem fotografować czerwonych rzeczy
Czytaj dalej