seksowne pytanko

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #15270

  mag75

  Cześć dziewczyny, no właśnie, chciałam Was spytać o pewną intymną rzecz, a mianowicie kiedy po porodzie doszłyście do siebie i zaczęłyście znowu się przytulać do Waszych chłopców. Jestem strasznie ciekawa jak to jest u innych, bo ja jestem już prawie pól roku po porodzie, a cały czas ten temat u mnie trochę szwankuje. Po prostu mam stracha, mała strasznie mnie porozrywała, jescze do dziś czuję tego konsekwencje, no i chciałam podnieść się na duchu, że nie jestem sama.A może jestem. Pozdrawiam. Magda.

  #223774

  gosiek

  Re: seksowne pytanko

  nie jesteś sama.
  nam też teraz gorzej niż kiedyś.
  jakoś nie możemy się zgrać- chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.
  ale wierzę, że wszystko to minie

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
  /  #223775

  lea

  Re: seksowne pytanko

  I ja się dopiszę do pytania, ale z zaznaczeniem, ze chodzi mi o cc.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #223776

  kura-plemienna

  Re: seksowne pytanko

  Jakoś o tym ostatnio pisałam, że przeżyłam mój pierwszy raz nawet bardzo sympatycznie;) Niestety muszę korzystać z żelu K&Y, bo hormony „mleczne” mają to do siebie, ze troszkę „tam” sucho. Ale wiecie co jest fajnie, najtrudniej się przemóc. Ale ja właśnie miałam cc i jak określa mój Jarek dalej mam „szesnastoletnią cipuszkę, bez liftingu” hihihihihihihi ;0)))

  Anka i Basiulec (3 i 3/4 miecha)

  #223777

  lea

  Re: seksowne pytanko

  Gdzie pisałaś… dawaj namiary hihihi… interesują mnie szczegóły… oj tak, cc ma chociaż tę zaletę a przemóc się na pewno trudno, bo moja ochota… spada w miarę upływu czasu i zbliżania się tej realnej chwili… choć do czegoś już się przemogłam, bo musiałam coś sprawdzić… no, ale to nie na forum o dzieciach raczej… 🙂

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close