Sezon letni w Energylandii wystartował!

Z wielką radością można ogłosić, że sezon letni został oficjalnie otwarty w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze. Na mapie tego miejsca naliczyć można aż 123 atrakcje, w tym aż 18 roller coasterów! Dzieci od 2 roku życia znajdą dla siebie dedykowane 25 atrakcji. Park ten jest znany jest jako jeden z najlepszych parków rozrywki w Europie, a jego popularność stale rośnie.

W dniu otwarcia nowego sezonu pojawili się goście różnych części Polski, w tym z Gdyni, Gdańska, Poznania, Śląska czy Małopolski, o czym mogli z resztą przekonać się widzowie specjalnych transmisji LIVE, które tego dnia prowadził Kris Kojder – rzecznik Energylandii, na Facebooku, YouTube, Instagramie i Tik Toku. Kris w wywiadach dla prasy zdradził znów, że w tym roku planuje się tutaj wiele nowości w ramach nowej strefy Sweet Valley, które z pewnością zachwyci zwiedzających. Nowy teren obejmujący 4 hektary zagospodarowane 10 atrakcjami będzie zaprezentowany w tym sezonie. Na dokładną datę musimy jednak poczekać.

W kalendarzu Energylandii po pierwszym wydarzeniu, jakim było Wielkie Otwarcie Sezonu letniego 2023, znajdziemy także takie święta jak Kinder Party z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca, 9. Urodziny Energylandii – 14 lipca, a także sobotnie, wakacyjne Magic Night & Beach Party, które odbywać się będą co tydzień począwszy od 15 lipca, aż do 19 sierpnia. W międzyczasie, bo 16 sierpnia natrafimy na Coaster Day, czyli święto wszystkich fanów roller coasterów. O pozostałych akcjach przeczytacie TUTAJ.

Park rozrywki Energylandia w Zatorze to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, jak i na wakacyjną przygodę z przyjaciółmi. Wycieczki szkolne mogą liczyć na wyjątkową ofertę i preferencyjne ceny biletów. Wszystkie niezbędne informacje, która pomogą w zorganizowaniu wycieczki Park Rozrywki opracował na specjalnej stronie www.wycieczki.energylandia.pl  

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo