1-szy ciuszek ciążowy!

Dziś kupiłam sobie jeansy ciążowe. Dałam 100zł, ale jestem zadowolona. Oprócz tego że mają “worek” na brzusio to jak założy się bluzkę na wierzch to bardzo przypominają moje ukochane Wranglery (w które się dopne jeszcze, ale nie wytrzymam dłużej niż 15 min.). Aż się ździwiłam że ciążowe spodnie i mają taki ładny krój, są obcisłe na pupie i w udach, a nogawki u dołu lekko rozszerzane.
Oprócz tego kupiłam 3 ciuszki (bieliźniane) dla dzidziusia i MAM SUPER HUMOR!

ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

14 odpowiedzi na pytanie: 1-szy ciuszek ciążowy!

  1. Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

    Pierwszy ciążowy ciuszek to pewien przełom, koniecznie sie w nim fotografuj, bo ja już wiem, że to wspaniala pamiątka. Teraz jestem w 27 tyg. i brzusio mam raczej spory, juz nie będzie mniejszy podczas tej ciąży, a ja nie mam żadnych zdjęć z takich własnie chwil, kiedy ubierałam się po raz pierwszy inaczej niz dotąd. Co prawda nawet teraz zdarza mi się ubrac spódnice “nieciążową” i spodnie ( które zapinam pod brzusiem), ale sama chętnie bym porównała, popatrzyła jak wyglądałam np. miesiąc temu. Tak żałuję, że wczesniej na to nie wpadłam!!! No i gratulacje, to fajna chwila! Rób zdjęcia!!!
    papa

    • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

      a gdzie kupiułaś takie fajne gacie bo na ogół ciuchy ciążowe w Polsce wyglądają fatalnie?

      ala i??? 28.07.2003

      • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

        to duzo nie dalas jak na polskie warunki..ja kupilam sobie tez w usa.. Ale denerwuje mnie ten worek na brzuchu..caly czas wydaje mi sie za duzy…zwlaszcza jak usiade to sie robi taka pufa..i to mnie wkurza!!..dlatego specjalnie nie lubie tych spodni..moze w pozniejszej fazie ciazy..
        ale dopiero teraz doczytalam..sorki…ze te twoje to sa chyba zwykle dzinsy…bo ja pisze o ogrodniczkach.. Niby fajnie wygladaja.. Ale mam wrazenie ze z tylu maja za malo..i,,wchodza mi do tylka,,…. A z przodu za duzo..i wszystko wisi…
        rozmiarowo sa dobre./mierzylam w sklepie /… Ale i tak cos z nimi nie tak.. Albo moja figura sie calkowicie znieksztalcila..
        pozd

        dorota…termin…1 czerwca!

        • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

          hi hi a ja sobie kupiłam pierwszy ciuszek ciążowy jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Sa to ogrodniczki Kaphalla i teraz sobie grzecznie leżą w szafie i czekaja na swoją kolej.

          • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

            Ave, to i tak długo wytrzymałaś!
            Ja kupiłam sobie jakieś 2 tyg temu, bo stare zaczęły cisnąć (tylko w brzuchu, co prawda, bo trzymam wszędzie “indziej” wymiary sprzed ciąży) i było mi niewygodnie (szczególnie jak jeżdżę samochodem – wpijały się niemiłosiernie 🙂
            Za 92 złote kupiłam beżowe sztruksy, za 100 jeansy i jeszcze sukieneczkę z grubego lnu (na wiosnę, której już nie mogę się doczekać) też w okolicy 100. A, no i jedne ciążowe majty, ale się jakoś nie mogę do nich przekonać (takie na mamuta…) Myślałam też o jakichś bluzeczkach, ale nawet mi się podoba, jak podkreślają mi brzuszek te “zwyczajne”, więc póki się mieszczę – paraduję w starych 🙂
            pozdrawiam
            emalka i 23 tyg.chybadziewczynka 🙂

            • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

              A u mnie w Dzierżoniowie, firmy ORKAN

              ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

              • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                Ja też paraduje w starych bluzeczkach i brzuszek ładnie odstaje. A majtki to kupuje rozm. M Atlantica (odpowiada mi ta bawełna, nie cisną), wcześniej to prawie wogóle nie nosiłam bawełnianych, tylko jakieś skromne stringi S – och! kiedy wrócą te czasy?
                Wiesz że już mam ok. 2,2kg na plusie! Zaczyna się waga rozpędzać, a brzuch już mi się wydaje taaaaaki duży!
                Pozdrowionka!

                ave (termin 10 lipiec) + Nikola!!!!

                • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                  Stringi, stringi, coś mi się tam po głowie kołacze…. Kurde, przed ciążą nosiłam tylko stringi, ale teraz zostały mi majty na bawoła, oo, sorry, mamuta 🙂
                  hłe hłe, moja waga także mnie zaczyna zastanawiać. Już mam 52 – 53 i nie chcę więcej. Postanowiłam nie żreć słodyczy i pić dużo wody (zdrowo podobno). Nie tam, żebym się odchudzała, o co to nie. Tylko koniec ze słodyczami 🙂

                  • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                    Ja też kupiłam sobie już sukienkę sztruksową ale jest chyba trochę za duża mimo to noszę już ją czasami i wszyscy mówią że jest mi w niej ładnie co do dżinsów sprzed ciąży to już mogę zapomnieć!!! oprócz brzucha najkochańszego na świecie urosła mi pupa i cała góra ale się tym nie martwię i staram się maskować:) Po porodzie zacznę ostro walczyć o sylwetkę sprzed ciąży
                    POZDRAWIAM

                    Agnieszka (termin 08.07.2003)

                    • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                      ja mam sukienkę sztruksowa i komplecik (spodnie z tuniką sztruksowe). Najchętniej lubie chodzić w spodenkach i do tego bluzeczki 🙂 Muszę poszukać jeszcze jakąś kurtkę ciążową.

                      • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                        mnie wybrzuszyło wcześnie bo jeszcze przed bożym narodzeniem:) i musiałam wtedy juz kupić nowe spódnice – spodni nie nosze wcale nigdy z własnej woli – więc jedną mam sztruksową ogrodniczkę nieco elastyczną do biegania na codzień i drugą specjalną spódnice “elegancką” do bluzek i sweterków na brzuszek wykładanych…. płaciłam niewiele bo za ogrodniczę 120 zł a za tą drugą tylko 60 zł…. mam jednak ochote na coś nowego i chyba niebawem sie wybiorę na jakieś zakupy

                        pozdrawiam efik z maluchem co ponoć będzie Stefek 21.07

                        • witaj 🙂

                          Wlasnie zauwazylam ze mamy ten sam termin porodu 🙂
                          Mialas juz drugie USG – znasz plec swojego dzidziusia?

                          pozdrawiam cieplutenko 🙂
                          joanna22 + dzidzius 08.07.2003

                          • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                            sa…sa….
                            W ciazy miałam exstra ciuchy i wszystkie na topie bo nowiutkie hihihihi

                            Pozdrowienia
                            smoki i Dawidek
                            (prawie 6 miesiecy!)

                            • Re: 1-szy ciuszek ciążowy!

                              Polecam majty “pod brzuszek” – super sie w nich chodzi
                              Tez sobie kupiłam taki jeden ciazowy bielizniany worek i ani razu nie zalozyłam hihihi

                              Pozdrowienia
                              smoki i Dawidek
                              (prawie 6 miesiecy!)

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 1-szy ciuszek ciążowy!

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general