26 kwiecien!!!

No to wlasnie dlatego mnie nie bylo i to wlasnie o tym chcialam pisac:) no ale jak juz wiecie w sobote 26 kwietnia odbyla sie chyba najpiekniejsza ceremonia w naszym zyciu- slub koscielny,co prawda slub cywilny mamy od roku ale slub koscielny jest tym najwazniejszym dopelnieniem naszego zwiazku. Bylo cudownie,piekna pogoda i w ogole, ale od poczatku:))
Slub mielismy w malym miasteczku w Koszecinie kolo Lublinca, wybralismy juz dawno to miejsce, po prostu jest tam pieknie, maly drewniany Kosciolek, dookola spokoj cisza. Wesele odbylo sie w Palacyku, tam ma siedzibe Zespol Piesni i TAnca Slask, Palac lezy w srodku pieknego parku wiec Fabian míal gdzie chodzic na spacerki:)).
cala ceremonie wyznaczona byla na godz 15, goscie byli juz kolo 13 aby zakwaterowac sie w hotelu, my zreszta tez. postanowilismy ze do oltarzu poprowadzi mnie moj tato i ze krzysiel zobaczy mnie dopiero w kosciele.to bylo zawsze moje marzenie, ze moj przyszly maz zobaczyl mnie w pieknej sukni i w welonie przed oltarzem i zeby mu dech zaparlo z zachwytu:). Tak tez sie stalo.Krzysiek i goscie byli w kosciele juz przed 15 a ja z moim tata przyjechalismy doslownie kilka minut przed ceremonia, takze wszyscy byli juz w srodku, stanelismy przed glownym wejsciem do kosciola i organista zaczal grac,goscie staneli i zwrocili sie w naszym kierunku a my wolnym krokiem ruszylismy w kierunku oltarza, gdzie czekal na mnie moj maz,osiagnelam swoj cel bowiem Krzyskowi naprawde braklo tchu jak mnie zobaczyl:). Cala msza byla cudowna, ksiadz tak pieknie mowil a ja myslalam tylko o tym zeby ta chwila twala wiecznie. FAbianek cala msze przespal i przez reszte wesela byl wyjatkowo grzeczny, mial tez fajna nianie i nawet polubil ja:)).
Wesele bylo udane,mielismy swietna orkiestre i bawilismy sie do bialego rana.
Ach tak sobie teraz siedze i wspominam ten wspanialy dzien i zaluje tylko ze juz minal:((

pozdrawiam
iza i fabianek (07.10.2002)

16 odpowiedzi na pytanie: 26 kwiecien!!!

  1. Re: 26 kwiecien!!!

    G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Asia i Mateusz (7.05.2002)

    • Re: 26 kwiecien!!!

      Przyjmij moje najserdeczniejsze gratulacje na… hihi nowej drodze życia.

      [i] Asia i Julia (8.5 m-ca)

      • Re: 26 kwiecien!!!

        dziekuje bardzo:))

        pozdrawiam
        iza i fabianek (07.10.2002)

        • Re: 26 kwiecien!!!

          dlaczego chce mi się płakać. to takie romantyczne. gratulacje i dużo szczęścia

          GOSIA z OLIWIĄ ( 5 miesięcy )

          • Re: 26 kwiecien!!!

            Gratuluje! Z opisu wnioskuje, ze to byl naprawde swietny dzien.

            Lalka i coreczka Victoria(29.03.03)

            • Re: 26 kwiecien!!!

              jeszcze raz gratuluję i życzę dalszego szczęścia!

              P. S. My też byśmy chciały, żeby nam zaparło dech w piersiach… może pokażesz nam jakieś zdjęcia?

              Maja z Natalką (6 miesięcy!) [Zobacz stronę]

              • Re: 26 kwiecien!!!

                Gratuluje wspaniałej, wzruszającej uroczystości i życzę wspaniałego, udanego pożycia:)
                Ja też mój ślub wspominam jako najpiękniejszy dzień w moim zyciu i żałuję, że juz nie powrócą te chwile.

                A może umieścisz jakieś fotki z uroczystości:)

                • Re: 26 kwiecien!!!

                  Gratuluje serdecznie !!! Ciesze sie z wami. Wiem jakie to jest przezycie !!
                  Tak na marginesie, to 28 kwietnia na dzien przed urodzinami adasia mielismy nasza pierwsza rocznice, a w tym roku juz druga. Tylko dwa dni roznicy 🙂 Wybraliscie piekny miesiac i ciesze sie, ze spisala sie pogoda, ze wszystko tak Ci sie podobalo. Pamietaj, ze cale Wasze zycie moze tak pieknie wygladac. Ucalowania dla Fabianka 🙂

                  Anetka i Adaś (29.04.02)

                  • Re: 26 kwiecien!!!

                    oczywiscie ze zdjecia Wam pokaze, ale te od fotografa beda dopiero pod koniec maja.

                    pozdrawiam
                    iza i fabianek (07.10.2002)

                    • Re: 26 kwiecien!!!

                      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SAMYCH SŁONECZNYCH I SZCZĘŚLIWYCH DNI

                      Ola mama Paulinki (05.05.2002)

                      • Re: 26 kwiecien!!!

                        Serdecznie gratuluję….scenariusz romantyczny jak z filmu….
                        Dlaczego ja nie pomyslałm zeby zobaczyć jak mojemu mężowi opada szczęka…
                        Koniecznie,koniecznie pochwal sie fotkami!!!

                        Aga i słodka Julcia(3.01.03)

                        • Re: 26 kwiecien!!!

                          Wszystkiego najlepszego i najszczersze gratulacje! Jak czytałam Twój post to aż mi sie płakac chciało, napewno było pieknie i jak bardzo romantycznie. Ciesze sie bardzo że wszystko sie udało tak jak sobie wymarzyłaś.

                          Iwonta i Natalka(07.10.2002)

                          • Re: 26 kwiecien!!!

                            Dokładnie,jak z filmu.Gratuluję i życzę,abyś zawsze była tak szczęśliwa jak 26 kwietnia.
                            Asia i Kuba(17.06.2002)

                            • Re: 26 kwiecien!!!

                              a dlaczego ja nic wcześniej nie wiedziałam???!!!

                              w każdym bądź razie cieszę się, że juz wróciłaś… jakoś pusto było bez Ciebie

                              no i oczywiście składam moc życzeń 🙂

                              i mam nadzieję, że zdjęcia z uroczystości pojawią się tu wkrótce

                              Ewa i Krzyś (prawie 5 mies.)

                              • Re: 26 kwiecien!!!

                                jak w bajce !
                                wielkie GRATULACJE !

                                /

                                • Re: 26 kwiecien!!!

                                  GRATULACJE!!!
                                  musiało być naprawdę pięknie!
                                  szkoda, że Fabianek nie będzie niczego pamiętał…
                                  ja tez byłam na ślubie kościelnym swoich rodziców (skomplikowana historia :-)), ale miałam roczek, więc wiem tyle ile widziałam na zdjeciach.
                                  a propos zdjęć: na dzień dziecka mają być na forum! :-)))

                                  olenka & tygrysek adaś (23.12.02)

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 26 kwiecien!!!

                                  Dodaj komentarz

                                  Angina u dwulatka

                                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                  Czytaj dalej →

                                  Mozarella w ciąży

                                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                  Czytaj dalej →

                                  Ile kosztuje żłobek?

                                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                  Czytaj dalej →

                                  Dziewczyny po cc – dreny

                                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                  Czytaj dalej →

                                  Meskie imie miedzynarodowe.

                                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                  Czytaj dalej →

                                  Wielotorbielowatość nerek

                                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                  Czytaj dalej →

                                  Ruchome kolano

                                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                  Czytaj dalej →
                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo
                                  Enable registration in settings - general