8 dzień po OVU

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

mimi99

Dziewczyny, dziś jest 8 dzień po OVU. cykle mam 30-31 dniowe.
    I bardzo, ale to bardzo boli mnie z lewej strony podbrzusze, czy myślicie, że jest to moment „ten właściwy „, w którym mój maluszk może sobie szukac właściwego miejsca w macicy? (czy to normalne – bóle) Czytałam,że nastepuje zagnieżdzenie się zarodka ok 5-9 dnia. Ten ból jest trochę inny jak przy @, jakby mnie coś szczypało lub ciagnęło, w pewnym momencie zrobilo mi się nawet słabo.
    Czy któraś z Was odczuwała podobne zmiany. (piersi bolą mnie od 5 dni, jesli chodzi o śluz to czuję cały czas, że jest wilgotno) innych objawów nie mam. Poradźcie mi proszę …

buziaczki Iwona

zuzanna

Re: 8 dzień po OVU

twoje..objawy..nie..moga..byc..niesttey..interpretowane..jednoznacznie
    jesczez..troszke..cierpliwosci..a.wszystko..sie..wyjasni
    mam..nadzieje..ze..oglosisz..radosne..nowiny
    pozdrawiam

Zuzanna 13 cykl starań
    Temperaturki

ami7

Iwonko życzę Ci bardzo mocno, aby to był wlaśnie „TEN” ból – trzymam za to kciuki!!!

ami7
    mój wykresik

mimi99

Najgorszy jest czas oczekiwania, ale czytając posty nie jestem sama :))

buziaczki Iwona

ana78

Nie bierz sobie całkowicie tego do serca co ci napiszę, ale oczywiscie trwaj ciagle przy nadziei i myśl jak najbardziej pozytywnie :), ja odczuwałam bardzo podobny ból o którym piszesz + ból piersi i co najważniejsze zauważyłam że od ovulacji byłam cały czas mokra, tak więc trzymam za Ciebie kciuki, dosle ci jeszcze parę fasolkowych fluidków i myślę że za parę dni usłyszymy o Twoich dwóch kreseczkach 🙂

Ana + malunia dzidzia

mimi99

ślicznie dziękuję za fluidki, przyjmę każdą ilość :)), jeszcze tylko kilka dni i wszystko bedzie jasne. Oczywiście dam Wam znać o wynikach.

buziaczki Iwona

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close