8-latek zmienił płec…

dla mnie troche dziwne ze 8-letni chłopczyk potrafi sam siebie okreslic jako dziewczynke a rodzice nie staraja sie tego jakos naprawic… tylko zmieniaja mu plec…

11 odpowiedzi na pytanie: 8-latek zmienił płec…

ciapa2009-10-23 11:29:55

Badania wskazują, ze jesżeli dziecko od poczatku swojego funkcjownowania uważa się za osobe odmiennej płci a przyczyny tego nie tkwią w patologii rodziny to taka tendencja bedzie się tylko nasilac i powodować wtórne zaburzenia psychiczne związane z odmienną identyfikacją płciową.
Więc myslę, że jeżeli został dogłębnie przebadany przez biegłych psychologów, psychiatrów i oni stwierdzili, że ten chłopiec psychicznie jest dziewczyną to mnie to nie dziwi.
Jest spore doświadczenie już w tej kwestii – pierwsze zmiany płci były już przeprowadzne w latach 30.

fresz2009-10-23 11:42:39

Mnie to przeraża, a jak moje dziecko bedzie chciało za chwilę zmienić płeć ŁO BOŻE !!!!!!!!!

qr-chuck2009-10-23 14:06:52

Zamieszczone przez Marta:[Zobacz stronę]

dla mnie troche dziwne ze 8-letni chłopczyk potrafi sam siebie okreslic jako dziewczynke a rodzice nie staraja sie tego jakos naprawic… tylko zmieniaja mu plec…

Kiedyś znajoma opowiadała o swojej koleżance/koledze z którą/którym chodziła do klasy. Urodził się jako dziewczynka, nigdy nie nosił sukienek, nie mówił o sobie jako o dziewczynie, a jak w wieku 12 lat dostał pierwszej miesiączki to na parę miesięcy w szpitalu psychiatrycznym wylądował, bo taki szok przeżył…
Potem oczywiście zmienił operacyjnie i farmakologicznie płeć, ale z tego co słyszałam o tym konkretnym przypadku wynika, że skoro się ma pewność, to im wcześniej tym lepiej…

marta2009-10-23 14:25:01

mnie tez to przeraza…byc moze wydaje mi sie to dziwne dlatego ze nie spotkalam sie w moim otoczeniu z takim przypadkiem… wiadomo boimy sie tego czego nie znamy….

aborka2009-10-23 14:39:15

moje dzieci płciowo okreslone do bólu…. jedno w kazdym patyku widzi miecz a drugie nawet ksiązeczki chce czytac rózowe (serio, wczoraj po kolorze z półki wybierała)

a w temacie – tez mi sie chyba wydaje ze lepiej wczesniej, przed dojrzewaniem płciowym. to wiele ułatwia, szczegolnie u chlopaka – nie trzeba potem walczyc z zarostem, basowym głosem itp. od razu kszałtuje sie sylwetka kobieca

kantalupa2009-10-23 16:54:58

Zamieszczone przez aborka:
a w temacie – tez mi sie chyba wydaje ze lepiej wczesniej, przed dojrzewaniem płciowym. to wiele ułatwia, szczegolnie u chlopaka – nie trzeba potem walczyc z zarostem, basowym głosem itp. od razu kszałtuje sie sylwetka kobieca

nad tym sie wlasnie zastanawiam najbardziej
pewnie z braku wiedzy, ale jakos mi sie wydaje, ze przy wczesnej operacji zmiany plci ryzykuje sie koniecznosc kolejnych zabiegow
oczywiscie tak sobie gdybam, bo nie mam pojecia jak to jest i jaki wplyw potencjalnie taka operacja na rozwoj fizyczny moze miec
z drugiej strony, jesli rozwazyc za i przeciw komfortu psychicznego, chyba jednak lepiej zrobic to wczesniej

snoopy2009-10-23 17:11:45

wczorajszy odcinek Hausa w podobnym klimacie był :Niepewny:
5 sezon, odcinek 102

fresz2009-10-23 23:37:30

Zamieszczone przez Alina.:wczorajszy odcinek Hausa w podobnym klimacie był :Niepewny:
5 sezon, odcinek 102

No dobry był, uwielbiam tego gościa !!!!

snoopy2009-10-24 09:16:18

Zamieszczone przez Fresz:No dobry był, uwielbiam tego gościa !!!!
ja też :Wow!:

😉

superbasiek2009-10-24 09:31:36

to będziesz miała i synka i córcię 😉 … nie chcesz 😀

Pozdrówki 🙂

karolcia792009-10-25 23:02:16

:Strach::Strach::Strach::Hmmm…:

Znasz odpowiedź na pytanie: 8-latek zmienił płec…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
Firanki do pokoiku dziecięcego
Chciałam Was prosic o namiary na jakiś sklep w Wawie lub internetowy z sensownym wyborem firanek do pokoiku dziecięcego. Przejrzałam chyba całe allegro, ale nic specjalnego tam nie znalazłam -
Czytaj dalej
Odradzam
BOLERO
Rok temu kupiłam płaszcz za 600 zl, składu już nie moge doczytać, bo metka bardzo wyblakła - ale zupełnie niewart tych pieniędzy :( Bardzo "wrażliwy" materiał (że tak powiem), już
Czytaj dalej