Abonament Medicover – czy warto?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #43254

  unruzanka

  Witam
  Mam pytanie do e-mam, które korzystają z abonamentu Medicover: czy warto wykupić taką kartę, i jeśli tak to którą (jest kilka do wyboru), ile to kosztuje?, czy lekarze przyjeżdżają do domu?(szczególnie pediatra itp).Pytam, ponieważ sama się nad tym zastanawiam – wyraźnie widzę, że nie mam co liczyć na publiczną służbę zdrowia (nigdy ich nie ma kiedy są potrzebni)
  Pozdrawiam
  Ania i Ola (22.01.2004)

  #565605

  Anonim

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  ja mam wykupiony podstawowy abonament Falck’a – za 26 zł od członka rodziny mam po 5 wizyt internisty lub pediatry w roku – darmowych całodobowo (wizyty niewykorzystane przechodzą – np. jeślki ja nie wykorzystam żadnej – przechodzą na Nati). Poza tym mam 15 procent zniżki na wszelkie badania specjalistyczne u nich. Zadowolona jestem – szczególnie z tych darmowych całodobowych wizyt!

  Kaśka z Natusią (Dwulatką 🙂  #565606

  anador

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  My mamy zlota karte w medicoverze. Jest dosc droga (ale obejmuje wszystkich czlonkow rodziny i kazde badanie wlacznie ze szpitalem). Ja serdecznie polecam. Pediatrzy sa na zawolanie a co najwazniejsze wielokrotnie dzwonilam i uzyskalam porade telefoniczna bez zadnego problemu. My sobie chwalimy.
  Pozdrawiam
  Dorota I Ola

  #565607

  agus-25

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  Ile kosztuje taka karta na 3-osobową rodzinę??

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #565608

  anulawawa

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  Ja uważam, że warto – przychodzisz na określoną godzinę, wszystkie specjalistyczne badania w zasięgu ręki za max 2/3 dni więc nie czekasz tygodniami na np usg brzuszka czy bioderek. Ja sama korzystałam z Medicoveru przez ostatnie dwa lata. Mój Kuba jest wcześniakiem więc musiałam robić sporo badań: usg główki , brzuszka , badanie wzroku po kilka razy i zapewne gdybym te wszystkie badania musiała wykonywać państwowo to wykończyłabym się nerwowo i do dzisiaj nie miała jeszcze połowy badań zrobionych…… W publicznej przychodni moja sąsiadka na umówienie pierwszego szczepiania robiła ze 4 podejścia i niestety bez skutku bo numery pozajmowanie, inny tel odłączony a o 10 jak już się dodzwaniała to nie było numerków….dramat!!!!!!!! Niestety nie powiem Ci jakie są ceny bo ja mam abonament rodzinny pokrywany przez moją firmę. Może zobacz ich stronkę i poczytaj – zakres usług i cena uzależniona jest od rodzaju abonamentu ( biały, granatowy i złoty CHYBA).

  Ania& Jakub (5-12-2003)

  #565609

  anador

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  ok 800 zl miesiecznie, niestety nie jest to tani wydatek ale ja sobie bardzo chwale.  #565610

  agus-25

  Re: Abonament Medicover – czy warto?

  No niestety na taki wydadek nie byłoby mnie stać, ale z pewnością warto. Mąż musi się dowiedziec bo coś u niego w pracy mają opłacać, może też będzie coś ciekawego.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close