Biszkopty

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #55957

  ewelinkab

  Od kiedy można dawać dziecku biszkopty albo chrupki kukurydziane??
  Pozdrawiam

  #715709

  aga1971

  Re: Biszkopty

  Chrupki kukurydziane są bezpieczniejsze, bo nie zawierają glutenu, więc można je podawać wczesniej. Ja zaczęłam jak Tosia skończyła 6 miesięcy. Nie pamiętam, od kiedy są kaszki kukurydziane, skład ich przeciez jest ten sam, więc i czas podawania bedzie ten sam. W kwestii biszkoptów to sie jeszcze nie wczytywałam dokładnie od kiedy gluten. Jedni chyba pisali że od 10 mies, raz sie spotkałam ze od roku. Niektóre mamy byc może wprowadzaja wcześniej, to chyba zalezy, czy dziecko jest alergikiem, ale wydaje mi się, ze do 10 mieś, to trzeba raczej poczekać. W wiekszych miastach mozna chyba kupić coś takiego jak biszkopty bezglutenowe, tylko nie wiem, czy aż tak warto ich szukać (no chyba, że mieszkasz w większym miescie, bo ja u nas nie znalazłam i specjanie po nie nie będę jechała)

  Pozdrawiamy
  Agnieszka z Tosią  #715710

  Anonim

  Re: Biszkopty

  ja dawalam od 6 ale wiele mam daje pozniej ze wzgledu na gluten w biszkoptach

  Monika, Mateusz & Nina 19.11.2003

  #715711

  natinka

  Re: Biszkopty

  Moja córka ma skonczone 6 miesięcy własnie tydzien temu podałam jej biszkopty ale tylko raz czesciej daje jej chrupki…………. uwielbia

  Nati i Kamilka 05.04.04

  #715712

  agakuba

  Re: Biszkopty

  Ja zaczęłam dosyć wcześnie podawać biszkopty, gdzieś od 6-7 m-ca. Raz kupiłam bezglutenowe ale nie dość, że drogie to małej w ogóle nie smakowały i pluła nimi na wszystkie strony. Jak je spróbowałam przestałm się dziwić :).

  Agnieszka z Emilką (14.08.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close