brak pęcherzyka w 13 dc.

Witajcie… jestem właśnie po wizycie u ginki i monitoringu owulacji w dniu 13dc. Jestem przerażona troszkę, bo nie mam żadnych widocznych pęcherzyków, jedynie drobne w obu jajnikach. Ginka użyła dosłownie sformułowania : „na razie nic nie wskazuje na owulację…”. W poprzednim cyklu miałam ovu ok. 21 dnia, więc nie tracę nadziei, że moje drobne pęcherzyki do tego czasu podrosną 😉 Następne USG za tydzień w 18dc, zobaczymy jak się sprawy mają, ale jestem przeczucia mam złe, niestety… Czyżby cykl bezowulacyjny???

Trochę mi ginka dziś poopowiadała o tych badaniach, próbach, walkach o dziecko, raczej optymistycznie, ale warunek jest jeden: trzeba się regularnie starać. Oj, a to niełatwo tak się starać, zwłaszcza że mój ukochany często służbowo wyjeżdża i jak tu żyć żeby się udało i z dzidziusiem i w ogóle? Piszę, żeby się Wam wyżalić… Bo nic nie jest tak jak potrzeba…;( u mnie. Ech, życie… Czy zawsze żeby coś osiągnąć trzeba podejmować walkę na śmierć i życie, kosztem wyrzeczeń, rezygnacją z siebie? U mnie tak jest zawsze, nie narzekam, jeśli będzie trzeba zrobię dla dzidziusia wszystko, ale czemu tak???

Przepraszam Was dziewczyny, ale ta wizyta u lekarza mnie zdołowała doszczętnie… a jutro będzie lepiej…
Życzę Wam udanego piątkowego wieczorku!!!
Pozdrawiam…

kim

2 odpowiedzi na pytanie: brak pęcherzyka w 13 dc.

aggulka Dodane ponad rok temu,

Re: brak pęcherzyka w 13 dc.

Nic sie nie martw. Ja miałam jeden cykl monitorowany. W 12 dc nic, lekarz oczywiscie zawyrokował – cykl bezowulacyjny! W 16 dc już był piękny pęcherzyk, a konowałowi było łyso 🙂
A poza tym, pamiętaj, że część cykli przebiega bez owulacji i jest to najzupełniej normalne.
Pozdrawiam, Agata

kim Dodane ponad rok temu,

Re: brak pęcherzyka w 13 dc.

Dzięki Aggulka…
Też mam taką nadzieję od wczoraj, że urosną, lekarka powiedziała że tak może być, ale ja wczoraj w gabinecie trochę spanikowałam, aż mi było głupio jak wróciłam do domu 😉 Mam następny monitoring w środę czyli w 18dc, wtedy zobaczymy. Nawet jak nie będzie pęcherzyka, to nie załamuję się bo wiem że w poprzednim cyklu miałam, czyli moje cykle nie są z reguły bezowulacyjne.
Ale pocieszyłaś mnie bardzo, dziękuję Ci…
P.S. Już myślałam że w weekendy to tu nikt nie zagląda ;))

Pozdrawiam!

kim

Znasz odpowiedź na pytanie: brak pęcherzyka w 13 dc.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
W czym śpią wasze maluchy?
Drogie mamy w czym układacie do snu wasze pociechy, tzn. co im ubieracie? Ja przechodze notoryczne spięcia z tesciową, która twierdzi, że powinnam zakładać małemu body na długi rękaw +
Czytaj dalej
Polecam
huśtawkę na sprężynie
naprawdę rewelka, moja Zuzia uwielbia ją po prostu, skacze jak żabka, a jak się przy tym cieszy, nie ma dnia bez huśtawki, gorąco polecam Kasia z Zuzinką (10.07.2003)
Czytaj dalej