Do Pluto

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11577

  izolda

  Pluto, zanudzę Cię, ale chcę zakupić wózek, zmieniło sie moje podejście do tematu i w tej chwili zdecydowana jestem na gondolę. Wiem,że użytkujesz Roya, tez o nim myślę. Przeczytałam wszystkie Twoje posty na temat wózków a także opinie na forum „Dziecka”. Z istotnych minusów dziewczyny podają b. mały kosz na zakupy, słabą osłone przed wiatrem (zbyt krótki pokrowiec),i kiepska spacerówkę- bo oparcie na zamki i nie rozkłada sie na płasko. Jak sie do tego ustosunkowujesz?? Wiem,ze nia ma wózka idealnego, ale czy jest coś co powoduje,że odradzałabyś go? I jeszcze pare pytań ode mnie:
  -czy spacerówka ma pałąk
  -czy rączka jest obciągnięta pianka czy plastikiem–widziałam z pianką
  – i czy Karolek mieści sie jeszcze w gondoli–spotkałam opinie ,że 6-7 miesięczne dzieci wyrastaja z gondolek-
  -no i czy używasz tej spacerówki, lub czy to planujesz, a może myślisz o kupnie innego wózka w wersji spacerowej
  Uff sporo tych wątpliwości…… Z natury kiepsko idzie mi podejmowanie decyzji. Będę bardzo wdzięczna jeśli zechcesz mi pomóc. Pozdr.

  Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

  #180490

  pluto

  Re: Do Pluto

  Spacerówka ma pałąk , moja „rączka” jest z pianki…..ale kolezanka ma z plastyku……………jednak lepsza jest pianka………..

  Faktycznie…kosz na zakupy jest mały……….osłona przed wiatrem taka sobie, rozkładane siedzenie w spacerówce na zamki, co może (ale nie musi) obudzić dziecko…..wydaje mi się jednak, że dziecko, które jeździ już w spacerówce raczej nie spi w wózku tylko ogląda świat……….

  Wózek ma może kilka wad…..ale nie zamieniłabym go na żaden inny…..pompowane koła i super amortyzacja rekompensują wszystkie niedogodności…..dziecko nie czuje wstrząsów….mozna go usypiać w wózku niczym w kołysce………….wózek dobrze się prowadzi……..wszędzie można nim wjechać………..ja jeźdżę nim nawet po śniegu……….jednym słowem jest super….no i cena……….800zł………….to niedużo………jak za taki wózek………….

  Gondola jak dla mnie jest ok……………co prawada Karol mieści się w niej na styk…………..ale my i tak już używamy spacerówki……….bo takie 6-7 miesięczne dziecko chce już oglądać świat, a nie tylko leżeć………..

  Ale faktycznie doradzam kupno także gondoli…..bo prawie żadna spacerówka nie rozkłada się na płasko……….a to jest niezdrowe dla dziecka……….nawet jeśli miałabyś używać gondolki przez 5 miesięcy to warto ją kupić….poza tym gondolkę możesz ściągnąć razem ze śpiącym dzieckiem i przenieść „całość” do domu….nie budząc przy tym dziecka…..potem postawić przy uchylonym oknie…..dzieciak może wtedy troszkę pospać………….a Ty coś porobić w domu…………

  Julka kulka i 6 miesięczny Karolek  #180491

  izolda

  Re: Do Pluto

  Wielkie dzięki Pluto. Opinie użytkowników są nieocenione i w niczym nie zastąpią stronniczej często paplaniny sprzedawców. Miło słyszeć ,że jesteś zadowolona. Myślę,że pod koniec stycznia zamówię ten wózeczek. Jeszcze raz dzięki i pozdr!!

  Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

  #180492

  izolda

  Re: Do Pluto

  Aha, a z ta spacerówka to dziewczynom nie chodziło o to,że rozpinając zamki można malucha obudzić, ale,że to oparcie nie blokuje sie na sztywno w tych poszczegolnych pozycjach i że jest to bardzo chwiejne i niestabilne…

  Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close