Gdzie się leczycie w W-wie

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8089

  guska1

  Cześć

  Napiszcie o tym gdzie sie leczyć lub gdzie się leczyłyście w W-wie z jakim skutkiem oraz jakie są wasze wrażenia (psychiczne jak i finansowe). Sądzę, że informacje te pomogą wielu osobom w podjęciu decyzji gdzie najlepiej się udać.

  Hej

  #139750

  Anonim

  Re: Gdzie się leczycie w W-wie

  U mnie nie było dużych problemów (kiedyś dowiedziałam się,że nie będę mogła mieć dzieci, ale jak się okazało to był KONOWAŁ, a nie lekarz), ale z całego serca polecam Ci dr Padzik-Moczydłowską. Przyjmuje prywatnie w gabinecie w Rembertowie, standardowo przy pierwszej wizycie wykonuje USG, jest strasznie życzliwa i co dla mnie bylo najważniejsze- każdego pacjenta traktuje indywidualnie i nie anonimowo. Doskonale orientuje się co Tobie dolega, co Ci zapisała, jakie badania zleciła i za każdym razem pierwszym jej pytaniem jest „Jak się pani czuje?”. Nie wypuści Cię z gabinetu dopóki nie będzie miała pewności, że nie masz żadnych wątpliwości dotyczących stanu zdrowia. A badanie ginekologiczne u niej jest przyjemniejsze niż wizyta u kosmetyczki: jest bardzo delikatna. Wizyta u niej to naprawdę sama przyjemność.
  Kiedy chciałam zajść w ciążę monitorowała mnie i się udało za pierwszym razem. A oprócz tego slyszałam o niej opinie, że potrafi zdziałać cuda. Gorąco polecam i życzę powodzenia.Pozdrawiam.
  EwkaM i Maluszek

  EwkaM  #139751

  lidek

  Re: Gdzie się leczycie w W-wie

  Ja polecan dr.Padzik Moczydłowską. Ma prywatny gabinet w Rembertwie wizyta 130 pln. Pracuje w św. Zofii. Dzięki niej urodziłam dziecko w dwórożnej macicy po poronieniu i ciąży pozamaciczbej . Inni lekarze mówili o adpocji a ona wzięła się do pracy. Bardzo fachowa, miła delikatna, co ważne ma USG w cenie wizyty w gabinecie. Gabihnet przytulny. Ona cierpliwa i wyrozumiała, nie przesadza ale jest ostrożna
  po info pisz na maila
  pozdrawiam
  Lidek

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close