jak wspomagać laktację

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #66318

  styfcia

  jestem Mamą dwumiesięcznej Oliwii i martwię się czy mi wystarczy pokarmu (chciałabym karmić min.6 m-cy) może znacie na to sposób ?

  #845325

  mloda

  Re: jak wspomagać laktację

  Pij dużo wody niegazowanej, ja wypijałam na dzień prawie 3 litry wody, do 10 miesiąca miałam bardzo dużo pokarmu, teraz karmię tylko w nocy i to bardzo mało więc tego pokarmu już jest malutko, ale jeszcze mam.
  pozdrawiamy

  Młoda i Mateuszek  #845326

  lilavati

  Re: jak wspomagać laktację

  Przeszukaj forum było o tym troszkę.
  Co ja mogę polecić to herbatki mlekopędne do kupienia w aptekach i kulki homepoatyczne RICINUS COMMUNIS CH5 (3 razy dziennie po 5 kulek pod język)
  A najbardziej mi pomaga spokój i nie myślenie o tym czy mleka wystarczy, jeśli tylko dzieciątko dobrze przybiera nie stresuj się tym mlekiem bo to na pewno nie pomoże

  Powodzenia Ania


  Mati 13m-cy

  #845327

  ika

  Re: jak wspomagać laktację

  Zgadzam sie z dziewczynami – wypróbowałam wszystkie te metody ( i granulki homeopatyczne i wodę, herbatki mlekopędne, nawet mielony kominek łyżewczkę do 4 dziennie) ale w wieku twojej córeczki wystarczy często przystawiac do piers – na żądanie – a mleczka na pewno nie braknie.
  Nie panikuj czy wystarcza, to mozna zmierzyć raz w miesiacu waząc córeczkę – jełśi bedzie przybierała prawidłowo znaczy, ze mleczka msz ile trzeba.
  pozdrawiam ciepło

  ika i Igor 01.04.2004

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close