Kiedy drugie?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #13691

  greta

  Mam córeczkę, która w lipcu skończy 3 latka i zastanawiam się czy już nie czas na drugie. Co Wy na to? Czy łatwiej zajść przy drugim (przy pierwszym próbowaliśmy 5 miesięcy)?
  Pozdrawiam

  #207202

  mag77

  Re: Kiedy drugie?

  witam,
  ja mam plany nie czekac dluzej niz cztery lata…… to jest maxymalna roznica wieku moich dzieci (mam nadzieje, ze po porodzie mi sie nie odmieni….). Ja jestem starsza od mojego brata o 7 lat, moj maz jest mlodszy od siostry o 6 lat i jest to zdecydowanie za duzo…..brak kontaktu….moze inaczej jest jak jest dwojka tej samej plci…..ale wiem po sobie, ze zawsze chcialam miec brata lub siostre, z ktora moglabym sobie poplotkowac……takze dla dobra dzieci nie bede czekac dluzej a starania chce zaczac jak moj synek ukonczy roczek…. (zobaczymy co z tych planow wyjdzie….hihi)
  pozdrawiam serdecznie

  Magda z maleństwem na 18.06  #207203

  greta

  Re: Kiedy drugie?

  Pocieszyłaś mnie,że za drugim razem idzie szybciej. Gratuluję bliźniaków! Ja postanowiłam już przygotować się na drugą ciążę. Mam nadzieję, że do maja podreperuję swoje zdrowię i zaczniemy starania. Może też jakieś bliźniaczki. A wiesz już co będzie?
  Pozdrowienia!

  #207204

  jagoda

  Re: Kiedy drugie?

  Myślę że to dobry czas na drugie dziecko. U mnie różnica wynosi 1,5 roku i też nie jest źle.
  Gosia mama Piotra i Czarka

  #207205

  jane

  Re: Kiedy drugie?

  Mam dokładnie taki sam plan 🙂 Między mną i moim bratem jest 10 lat różnicy… ile razy łapałam się już na tym, że chciałabym, aby był starszy… Jeżeli tylko mi się uda, nie zafunduję moim dzieciom wielkiej różnicy wieku.

  Beata z Małgosią (04.05.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close