płacz przez sen

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #55587

  hbella

  Moj synek odkąd pamiętam w czasie snu popłakuje. Zdarza sie to prawie za każdym razem. Słyszałam, że jest to wynik przebytych stresów w czasie ciąży, czy to prawda?
  Powiedzcie co moge zrobic, aby nie plakal.

  hbella

  #710412

  pipi1234

  Re: płacz przez sen

  Płacze przez sen od urodzenia? Ile to trwa? A moze mu ida zęby
  Monika, Julka 6.5 roku i Antoś 25.11.2003  #710413

  hbella

  Re: płacz przez sen

  Synek ma dopiero 6 tygodni i na zabki chzba za wczesnie. Tak mi sie prznajmniej wydaje.
  W ciagu dnia jest raczej pogodny. Od kilku dni wyraznie sie usmiecha, ale jak wspomnialam gdy spi to co 20-30 minut poplakuje przez sen. Nie trwa to dlugo. Wyglada to tak jak u doroslego ktorz budzi sie z jakiegos koszmaru, tyle ze on sie nie budzi tylko spi dalej.

  pozdrawiam
  hbella

  hbella

  #710414

  laura1

  Re: płacz przez sen

  U nas tez tak czasami poplakiwal. Ale to samo jakos minelo.

  Laura i Mateuszek 30.10.03

  #710415

  gabcia13

  Re: płacz przez sen

  Szczerze mówiąc nie wierzę w tę teorię o odreagowaniu stresów z okresu ciąży. Niepotrzebnie obarczasz się poczuciem winy. W ciąży każda z nas była podatna na tzw humory i huśtawkę hormonalną i przeżywała wszystko sto razy mocniej niż „normalny” 😉 człowiek. Wszystkie dzieci musiałyby więc popłakiwać przez sen… Bardziej przychylam się do teorii że Twojemu synkowi po prostu coś się śni. A odreagowuje w tych snach nadmiar wrażeń z całego dnia. Moja córeczka też mniej spokojnie sypiała po dniu pełnym wrażeń (dużo ludzi, hałasy, nowe miejsca w których ZA DUŻO się działo jak na jedną małą osóbkę) Może spróbuj wyciszyć Twojego chłopczyka, mniej odwiedzin znajomych, spacery w spokojnych i cichych miejscach, no i rutyna – dzieci muszą mieć staly rozkład dnia – oczywiścice w miarę możliwości…. Powodzenia!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close