Proszę o opinie o Inflanckiej

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #70873

  lettka

  Wybrałam na gina prowadzącego lekarza, który pracuje na Inflanckiej i tam będę chciała rodzić. Proszę o opinie o standradzie tego szpitala, ile jest sal do porodów rodzinnych, ile kosztuje taki poród, jak z zoo ile kosztuje i czy dają bez problemów, i jak wygląda opieka po porodzie.

  Będę wdzięczna za wszystkie informacje

  Kacper 06.06.04

  #916493

  kasikw

  Re: Proszę o opinie o Inflanckiej

  Skoro już wybrałaś to nie chcę cię zniechęcać, ale mi nie podobał się ten szpital. Nie rodziłam w nim sama, ale byłam z siostrą , która rodzila tam w lutym tego roku.
  Nie mówię , że szpital jest jakiś tragiczny ale powiem ci co mi się tam zdecydowanie niepodobało, żebyś mogła wcześniej na to zwrócić uwagę:

  1. Pokój do porodów rodzinnych- nie pamiętam który numer , ale był na końcu korytarza po lewej stronie, wszystjo fajnie, nastrojowo i miło ale czemu na ostatnią fazę porodu przenieśli ją do pokoju naprzeciwko. który był jakimś zwykłym pokojem zabiegowym z ostrym światłem, położna powiedziała że może być z nią tylko jedna osoba, a dziecko mierzą i ważą i oglądają w pokoju za ścianą a nie przy matce.
  2. siostra miała fatalną położną z dyżuru ( sama rodziłam 2 lata temu więc mam porównanie ) – była niemiła, siostra mówiła, że w trakcie porodu krzyczła na nią że nie umie przeć ( to było trzecie dziecko mojej siostry), w końcu to lekarz mówił jej co ma robić, a jak wyszła na chwilę i spytałyśmy się jej z koleżanką ( stałyśmy pod drzwiami i wszystko było słychać ) jak sz siostrą to położna tylko prychnęła , że jak nie będzie parła to nie urodzi. Uważam , że to skandal.
  3. No i ostania rzecz, ale to może juz pech mojej siostry, że rodziła akurat w niedzielę, bóli porodowych dostała na patologii ciąży i musiała czekać godzinę , az znajdzie się lekarz dyzurny ( gdzieś zniknął ), żeby przepisać ją z patologii na porodówkę.

  Nie przejmuj się jednak zanadto tym co napisałam, raczej może umów sobie jakąś fajną położną , żeby nie trafić na tę małpę , szpital jest po remoncie wiec pewnie sale mają lepsze ( najlepiej sama je obejrzyj ).
  Pozdrawiam
  kasia , kubuś ( 2 lata, 4 m ) i dzidziuś w brzuszku ( 30 tydz)  #916494

  mamaala

  Re: Proszę o opinie o Inflanckiej

  moja koleżanka tam rodziła w 2003 roku, nie wiem nic o salach i kosztach, ale była bardzo zadowolona z opieki zarówno przed (leżała jakiś czas na patologii), w trakcie, jak i po,
  lekarza prowadzącego też miała z tego właśnie szpitala

  Aga i Ala (10.02.2003)

  #916495

  qulka

  Re: Proszę o opinie o Inflanckiej

  witaj, ja rózniez mialam lekarza prowadzacego z tego szpitala, w szpitalu tym również rodziłam. Rodziłam w marcu, wiem ze szpital jest teraz po remoncie, sa 4 sale do porodu rodzinnego, porod rodzinny kosztuje 500 zł zoo równiez 500 zł – daja bez najmiejszego problemu – musisz o tym powiedziec na izbie przyjec ze jestes zdecydowana na zoo. Bardzo dobry personel, nie oplacalam poloznej ani lekarza – a przez caly poród połozna przy mnie przesiedzial – całe 8 godzin. Opieka po porodzie jak dla mnie rewelacja, pielegniarki pomagaly mi przebieraz Maje, zmieniały jej pieluszki, wystarczylo poprosic, jak dla mnie atmosfera byla bardzo serdeczna, pielegniarki byly bardzo mile, cociaz w dniu ktorym rodzilam bylo 12 porodów wiec mieli rece pełne roboty. Gdybym miala jeszcze raz wybierac szpital – to napewno ten i zaden innym, pozdrawia

  A&M
  [04.03.2005]

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close