przeczytajcie!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #15377

  ellenka25

  ksiażkę SPOKOJNIE TO TYLKO ŻYCIE – K. CZACHOWSKA, K. MAŁKOWICZ.
  rewelacja, połknęłam jednego wieczoru zajadając sie sałatką owocową -cząstki pomarańczy, banan, kiwi, jabłko mniam – tez polecam:))

  ellenka25+Pyzia (termin 2.06)

  #224905

  agnes02

  Re: przeczytajcie!

  Napisz coś więcej o tej książce. Brzmi interesująco, czy jest o temetyce psychologicznej?
  ciekawa agi (+michaś 30.07)  #224906

  suede

  Dobra miłość

  Nie czytałam tej książki ale mogę polecić inną, która wywarła na mnie ogromne wrażenie – „Dobra miłość-co robić, by nasze dzieci miały udane życie ” Wojciecha Eichelbergera i Andrzeja Samsona w rozmowie z Anną Sosnowską. Bardzo dobra lektura napisana w formie dialogu.

  Pozdrawiamy,
  Magda i Ada wrześniowa (04.09)

  #224907

  ellenka25

  Re: przeczytajcie!

  autorki są psychologami i pracują z dziećmi i rodzicami, dla mnie ważne jest to ze są Polkami 🙂 – znają realia i dlatego ksiązka nie jest taka wydumana po amerykańsku:))
  Piszą o róznych sytuacjach wychowawczych, począwczy od początkach bycia rodzicem (ciaza, lęk o zdrowie dziecka, strach przed porodem, depresji), poprzez „o tym co się dzieje przy stole” , „nerwy mi puszczają” – czego boją siedzieci, kłamstwo, złość, brzydkie wyrazy, ” o zdrowiu i chorobie” i ostani rozdział – na czym polega czas spędzony z dzieckem.
  zaletą tej ksiązki jest to że czyta się ją jak powieść a przy okazji dowiedziałam się mnóstwa ciekawych rzeczy, polecam naprawdę

  ellenka25+ Pyzia (termin 2.06)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close