sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14481

  asia-w

  Dziewczyny, niech ktoś mi pomoże bo nie mogę się zdecydować. Chicco Ponee XS Pluz czy Graco Mirage? Help !!!!!
  ASIA I MATI

  #215688

  monique22

  Re: sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

  Zdecydowanie GRACO .Moim zdaniem ta firma jest super producentem wozkow spacerowych i w szczegolnosci sie nimi zajmuje.Sama miałam dylemat i zdecydowałam sie nia GRACO i wcale tego nie żałuje .Mam rownież fotelik samochodowy tej serii i rowniez nie mam zastrzezen .Dobre koła przystosowane do polskich warunkow natomiast z chicco podobno sa problemy w tej kwestii.Takie jest moje zdanie.

  Monique  #215689

  zaba

  Re: sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

  chyba nie bardzo Ci pomogę , bo ja użytkuję chicco 4wd i jest super, więc solidarnie stawiam na chicco, ale graco nie użytkowałam więc nie wiem, może jest jeszcze lepszy, na pewno pegperego atlantico jest bomba
  zaba i kasiula 22.06.03

  #215690

  kruszynka

  Re: sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

  niewiem co Ci poradzić ale chyba graco. My przymierzamy się do kupna graco citysport plus, ze względu na jego wagę – 5 kg wg ulotki. Byłam w sklepie i podnosiłam ten wózek – jest lekki i super go można po złożeniu w pół zawiesić na ramię jak plecak. Mieszkamy na 3 piętrze więc dlatego szukamy lekkiego wózka – nie mamy windy ;o). Generalnie wygląda podobnie jak mirage, tylko ma mniejszy koszyk.
  Wydaje mi się że graco robi ładne wózki i solidne. No i niewiele miejsca zajmie w bagażniku auta (obecnie mamy spacerówkę chicco z wkłądem na zimę i ochraniaczem – ale raz że jest ciężka – sama nie wniosę, a dwa po złożeniu zajmuje prawie cały bagażnik auta.

  Kruszynka i Davidek 16.10.2003r.

  #215691

  gunia

  Re: sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

  Ja mam Chico Ponee XS Plus, jest fajny ale tylko jako wozek miejski:leciutki i zwrotny. Niestety male kola i to, ze jest waski to jego wady. Dlatego mam drugi wozek na dluzsze spacery, ciezki, terenowy ale wygodniejszy dla dziecka.

  Agnieszka z Weroniką 14.05.03

  #215692

  dorota27

  Re: sPACERÓWKA GRACO CZY CHICCO?

  racja,,chicco to wozek dla mieszczuchow idealny

  claudia / 7 miechow!/ ;)))

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close