Szczegóły udanego cyklu

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #38346

  mati2

  Kochane przede wszystkim chce wam BRADZO BARDZO BARDZO podziękować za gratulacje. Jesteście super i na pewno będzie wam to wynagorodzone, oczywiście wiadomo jak !!! Dziś w 14 lub 15 dniu po owu czyli w 27 dc b-hcg 470 a progesteron 48,60. To chyba ok ??????
  A teraz wszystkie szczegóły dotyczące 6 udanego cyklu starań po ciąży obumarłej – bliźniaczej w marcu ’03.
  Był to drugi cykl na clo (2X1) + duphaston od 16 dc i bromergon 1X 1/2 prolaktyna 17. Jak również drugi cykl wiesilołek i pierwszy m-c mąż salfazin. Dodam, że nie miałam stwierdzonego braku owulacji a w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych leków. Z clo raczej chodziło o “podrasowanie” owu. Pierwszym objawem, który dał mi do myślenia był taki kremowy biały śluz, pojawił się 2 dni po owu. Nigdy wcześniej takiego nie miałam. I w ogóle cały czas mokro tak jakby w dzień owu. Nie zaczęły mnie boleć piersi jak to było w 2 fazie cyklu ale zaczęły tak nabrzmiewać i drażliwe sutki. Cały czas miałam silne przeczucie, że się udało m.in. dlatego tak szlałam z tymi testami, przypomnę w 10 dniu po owu b-hcg<1. Cały czas miałam i mam nadal silną zgagę szczególnie wieczorem jak się położę. Nigdy nie miewałam zgagi może raz w życiu. Z dwa razy z rana zmuliło mnie dość mocno. No i czułam się słabo trochę kreciło mi się w głowie. W poprzedniej ciąży nie miałam żadnego z w/w objawów.
  Nie dopuszczam do siebie żadnych czarnych myśli jutro jadę do lekarza. Choć jeszcze w to nie uwierzyłam że JESTEM W CIĄŻY !!! Jest mi trochę smutno bo mąż jest za granicą i nie możemy się razem cieszyć. Z powodu jego wyjazdu tak bardzo zależało nam aby się w tym cyklu udało.
  Jeżeli pozwolicie zostanę z Wami jeszcze przez jakiś czas.
  Jeszcze raz przesyłam fluidki ciążowe i czekam na was.
  Pozdrawiam,
  Mati + fasolka

  #501685

  sasanka

  Re: Szczegóły udanego cyklu

  Cześć:)
  Co do wyników…kurcze , to ja sie cieszyłam , że w 29dc mam 36, 97 a Ty masz o ponad 10 jednostek wyższy- pięknie:) Tylko pozazdrościć:)
  Oby tak dalej!
  Pozdrawiamy:)
  Milena i kruszynka  #501686

  katrin

  Re: Szczegóły udanego cyklu

  bardzo piękne wyniki super a ja łapię łapię te fluidki może w końcu poskutkują juz się ich tyle nałapałam żę mam na zapas jeszcze raz zyczę wszystkiego dobrego, objawy piękne będę szukać takich u siebie tylko czy prawdziwych???

  katrin – folik,castagnus tempka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close