Szlag mnie trafi !!!

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 26)
 • Autor
  Wpisy
 • #89937

  aqq

  Po prostu brak mi słów !!! O 15-ej zadzwoniłam do pani doktor ,żeby dowiedzieć się kiedy będą wyniki badania ogólnego nasienia i posiew męża i co ? – i zagineła próbka .Wniosek ,trzeba powtórzyć badanie.
  Jakby tego było mało poszłam po wynik swojego posiewu ,bo stopień czystości wskazywał na obecność bakterii i co ?- nie wykazano obecności bakterii tlenowych czyli teotretycznie wszystko jest ok. Pytam grzecznie pani pielęgniarki czy jest to możliwe ,żeby stopień i posiew tak się różniły ,na co pani że raczej nie .No więc pytam trochę mniej grzecznie co mam w takim wypadku zrobić ,na co ona „musi pani powtórzyć badania !”
  No po prostu chwyciła mnie maksymalna nerwica .Powiedziałam tej pani co sądzę o tym bałaganie .
  Normalnie gdyby nie to ,że muszę iść jutro do pracy ,chyba bym poszła po piffko i to nie jedno !!!
  Co za dzień !!

  4IUI 4:0
  IVF => październik

  #1490830

  motylek

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  No to rzeczywiście miałaś okropny dzień. Echhh ta nasza służba zdrowia. Szkoda gadać. Nic innego zrobić nie mozesz tylko poprostu powtórzyć te badania, ale normalnie to skandaj ze takie rzeczy się zdarzają… Mam nadzieje ze chociaz nie będziesz musiała płacić 2 razy bo niby z jakiej racji???
  Trzymaj się i niestety postaraj się zebrać w sobie i powtórzyć te badania bo ona są dla Was bardzo ważne…

  Pozdrawiam cieplutko

  Motylek i aniołek 05.08.2006  #1490831

  aqq

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  No niestety nie mam innego wyjścia .Nie wiem czy po prostu nie pójdziemy do innego labolatorium .

  4IUI 4:0
  IVF => październik

  #1490832

  kaja26

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  wrrrrrrrrrr bez komentarza
  takie przeciwności dobrze się końzą- to znajduję na pocieszenie jak np moja półroczna walka z mikrobami 😉 a potem :)))

  #1490833

  aqq

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  No właśnie też mam prawdopodobnie jakieś paskudztwa i juz chciałabym coś z nimi zrobić ,ale przez @$#@$^%*^()(+$^$@$# labolatorium nie mogę !!!

  4IUI 4:0
  IVF => październik

  #1490834

  elinka78

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Sylwciu,ja też raczej zmieniłabym laboratorium.Moje posiewy(w związku z walką z bakterzyskami)powtarzałam zawsze tym samym labie.Panie mnie juz znały i jakos tak bardziej się przejmowały.Ale raz poszłam do sanepidu-i to była porażka.Opis wskazywał,ż ejakies bakterie są ale nie wiadomo jakie.I to sanepid takie zaświadczenie wydał.Poszukaj więc innego,kompetentnego labu(żeby Twoja walka nie było bezsensowna)
  Elinka  #1490835

  ewami

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Okropne to wszystko. Jakby było nam mało przeciwności losu. Ale niestety tak to jest – biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.
  Ja bym mimo to zażądała zrobienia powtórnego badania (przynajmniej twój posiew, bo męża może niekoniecznie trzeba tak męczyć). A co niech mają i niech robią, nie ma co odpuszczać złodziejom i partaczom! A swoją drogą, tak jak Elinka mówi, poszłabym jeszcze do innego, porządnego laboratorium.

  4 IUI 🙁
  31 cykl => V IUI

  #1490836

  samanta

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Dlaczeog mnie to nie dziwi ………..
  trzymam kciuki za dobre wyniki a potem za start :))

  #1490837

  siaba79

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Rozumiem że badanie męża do powtórzenia ale już nieodpłatnie? Chyba że wszystkie robiliście nieodpłatnie, to wszystko jasne. Nam się raz zdarzyło że nie było wyników męża na czas, ale tak żeby przepadły? no chyba bym wydłubała oczy za takie niedbalstwo !
  Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę więcej szczęścia przy kolejnych badaniach.
  Basia

  #1490838

  aqq

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Niestety za wszystkie badania musieliżmy zapłacić . Podobno badanie nasienia mają nam zrobić za darmo ,ale kto ich tam wie .

  4IUI 4:0
  IVF => październik  #1490839

  siaba79

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  To dopilnuj ich tam, i tak musimy wydawać masę pieniędzy na leczenie. Tak na marginesie to skandal że żeby się leczyć szybko, w miarę skutecznie i w przyzwoitych warunkach to trzeba zapłacić wrrrrrr

  #1490840

  Anonim

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Sylwia współczuję Ci i to strasznie. Ja nie cierpię robić tych wszystki8ch badań, zawsze cos jest nie tak, zawsze też trzeba coś kombinować z dniami cyklu, a tu Ci robią jeszcze takie problemy!!!! Mi mój doktorek mówił że posiewy najlepiej robić w środku cyklu.

  Sylwia trzymaj się !!!  #1490841

  aqq

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  No widzisz ,a mi powiedzieli ze tak naprawde przy posiewach dzien cyklu nie ma znaczenia. I jak tu byc madrym ?!

  4IUI 4:0
  IVF => październik

  #1490842

  nerinka

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Faktycznie Syluś brak słów…co to za laboratorium co gubi badania? Jeju ja nie wiem co to się dzieje z naszą służbą zdrowia? Jak tak można sobie podchodzić do sprawy i co może jeszcze potem Was skasują ponownie? Walcz o każdą wydaną złotówkę bo jak raz odpuścisz to zawsze już tak będzie, i co może będzie takich zagubionych badań kilka, jaka to kasa? Łatwo policzyć.
  Ale jak to przeczytałam to i mnie szlag trafił……..
  Trzymaj się Aqq 😉

  #1490843

  Anonim

  Re: Szlag mnie trafi !!!

  Mi Zamora tłumaczył, że w środku cyklu szyjka jest bardziej otwarta i można dostać się głębiej, tam gdzie bakterii moze już nie być, a najważniejsze jest aby ich nie było przy ujsciu do macicy. Przynajmniej tak to zrozumiałam.

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 26)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close