Wracam… po prośbie

Dawno mnie nie było. Dużo zmian w moim życiu zawodowym. Ciężko mi za nimi nadążyć :Fiu fiu: ale generalnie zmiany pozytywne :Wow!:

Od września pracuję w nowopowstałej szkole podstawowej specjalnej. Mamy 2 klasy I- surdopedagogiczną (dzieci z wadami słuchu) i druga klasa I to dzieci z autyzmem.

Jako szkoła na starcie jesteśmy jak młode małżeństwo…urządzamy się :Hyhy: Na początek meble, dywany, tablice itp. parę gier, puzzli. Ale mało tego. Dlatego ośmieliłam się do Was napisać. Może któraś z Was ma coś po swoich dzieciaczkach, jakieś gry, książki, zabawki interaktywne (super byłyby np klocki sensoryczne dla naszych autystyków) i zechciałybyście nas wspomóc :Niepewny:

Kilka dni się zbierałam na odwagę żeby poprosić. Trochę mi głupio ale w sumie ja nie dla siebie tylko dla dzieciaków :Wstyd:

ps. Wiem, że to nie ten dział ale proszę niech ten post “powisi” tu choć kilka dni. Może znajdzie się ktoś kto nas wesprze :Stres:

1 odpowiedzi na pytanie: Wracam… po prośbie

olesia2014-10-01 11:23:43

Ja życzę powodzenia takiej szkole, bo wiem, jak ich mało i jak trudna to praca. Zabawkami nie wspomogę, bo sama z Piotrusiem ćwiczę, wiem, że w sklepach trudno o takie specjalistyczne pomoce.

Znasz odpowiedź na pytanie: Wracam… po prośbie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kupię
Koszulka do fitness, spodnie, buty
Hej. Szukam (dla siebie) koszulki fitness i spodni (koniecznie obcisłe bo do crossfitu) Ewentualnie buty rozm 39 - jeśli macie coś na zbyciu prosze o fotki :) Pozdrawiam!
Czytaj dalej
Kupię
STIKEEZ - Lidl pudełka
Prośba ogromna moje dziecka oczywiście dały się wciągnąć, te dziwne ludziki dalej daja na zakupy w Lidlu, ale nie ma pudełek Lidla mam jednego - pytanie czy wszędzie się skończyły, czy może
Czytaj dalej