wysokie temperatury

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14525

  kmm

  Najniższa temperatura w moim cyklu to 36,6, a najwyższa 37,4 (dane z ostatnich 3 cykli). Czy Wy tez macie podobne???? Ostatnio dowiedziałam się, że tak wysokie temperatury świadczą o nadczynności tarczycy. Czy to prawda???
  Serdecznie pozdrawiam wszystkie starające się !!!!

  kasia.m.m

  #216178

  jagaa

  Re: wysokie temperatury

  Nieprawda, to nie jest wysoka temperatura.
  Po owulacji temperatura wynosi z reguly ponad 37 st. Ja czesto mialam nawet 37,5 i nadczynnosci tarczycy nie mam.

  Pozdrawiam, Jagaa
  Termin:11.11.2003  #216179

  kmm

  Re: wysokie temperatury

  Dzięki, bo już się wystraszyłam, że będę miała kolejny problem na głowie. Choć w żadnej książce z przykładami cyklów nie widziałam wyzszej temperatury niż 37,1.
  Pozdrawiam!!!

  kasia.m.m

  #216180

  ciku

  Re: wysokie temperatury

  Ja przed owulacja mam kolo 36.4 a po okolo 36.7 lub 36.8 zobacz moj wykresik. Ncc nie wiem o zwiazku temp. z tarczyca niestety.

  Ciku
  http://www.FertilityFriend.com/home/21c41

  #216181

  mysia

  Re: wysokie temperatury

  Więc jak najbardziej wyższa temperatura może świadczyć o nadczynności tarczycy, wtedy metabolizm w organizmie jest na wyższym poziomie stąd wyższ temperatura niz zwykle. Tylko u ciebie problem polega na tym co należy rozumiec przez wyższą temperaturę? Czy 37,5 to juz o czymś świadczy. Moja propozycja zbadaj sobie poziom hormonów tarczycy tak na wszelki wypadek, aby byc spokojnym, że u ciebie po prostu ta temperatura taka jest a nie inna. Idź z tym do ginekologa albo do endokrynologa. Znając naszych lekarzy będą kazali ci jeszcze poobserwować cykle i temperaturki i mogą cię wyśmiać ale… W skrajnych przypadkach gdy lekarz sie martwi o pacjenta wysyła na USG tarczycy + badanie hormonków.
  Pozdrawiam

  Mysia
  http://www.fertilityfriend.com/home/1a66f

  #216182

  kmm

  Re: wysokie temperatury

  Czy takie zaburzenia mogą wynikać z długiego okresu przyjmowania pigułek anty (5 lat)???
  W zeszłym roku w lecie miałam pierwsze podejście do odstawki. Wtedy wszystko było w normie, a i mój wykres mieścił się w tabeli…. (2 cykle). W moim drugim tegorocznym cyklu miałam 3 temperatury ponad normę, tj. po 37,4. W obecnym, trzecim cyklu (dzisiaj 28 dc) była narazie jedna taka temperatura. Może wszystko się jakoś unormuje. Nie omieszkam oczywiście zapytać o to ginekologa.
  Dzięki za wyjasnienia

  kasia.m.m

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close