Kalisz: 8-letnia Maja brutalnie skatowana. “Zdjęcia są przerażające”

W Kaliszu doszło do zdarzenia, które mrozi krew w żyłach. 8-letnia Maja została zaatakowana przez nieznajomą kobietę na środku ulicy. Incydent miał miejsce pod jednym z bloków przy ulicy Ostrowskiej. Dziewczynka, która wyszła na spacer z psem, niespodziewanie stała się ofiarą brutalnego ataku. Całą sprawę opisuje portal kalisz24.info.pl, który publikuje także przerażające zdjęcia dziewczyny, wykonane zaraz po ataku.

Przerażający incydent w Kaliszu: 8-letnia Maja zaatakowana na ulicy

Według relacji matki dziewczynki, którą opisuje portal kalisz24.info.pl, nieznajoma kobieta podbiegła do Mai, zaczęła ją bić i szarpać. Rodzice dziewczynki natychmiast zgłosili sprawę na policję, która podejrzewa, że mogła to być próba porwania. Rodzice apelują o kontakt wszystkich, którzy mogli coś zauważyć lub słyszeć.

Maja została natychmiast przewieziona do lekarza, gdzie wykonano jej obdukcję. Niestety, na miejscu zdarzenia nie było żadnej kamery monitoringu, co utrudnia identyfikację sprawczyni.

Reakcja policji

Na chwilę obecną, kaliska policja nie udziela żadnych informacji na temat tego zdarzenia. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poinformował jedynie, że doszło do incydentu, a nad sprawą pracują funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego.

Apel rodziców Mai

Rodzice Mai apelują o pomoc w znalezieniu sprawczyni. Każda informacja może okazać się kluczowa dla śledztwa. Wszystkie osoby, które mogły coś widzieć lub słyszeć są proszone o kontakt z policją.

Zdjęcia, które mrożą krew w żyłach

Na stronie kalisz24.info.pl umieszczono zdjęcia dziewczynki, wykonane po prawdopodobnie nieudanej próbie porwania. Zdjęcia są drastyczne i pokazują, jak bardzo dziewczynka musiała cierpieć.

Zakupy dla niemowląt, Nauka chodzenia

Pchacz czy chodzik?

Pchacz czy chodzik, czyli czy i czym wspomagać naukę chodzenia u dzieci? Pomysł na ten wpis pojawił się po przeczytaniu komentarzy, które dziś pojawiły się na naszym Instagramie. Chodziło o...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo