Największy odkryty aquapark w Polsce już otwarty!

Park Rozrywki Energylandia lubi bić rekordy i tym razem to uczynił otwierając największy odkryty aquapark w Polsce, który mierzy blisko 5 hektarów powierzchni!

Największy odkryty aquapark znajduje się w Energylandii!

Funkcjonujący dotychczas Water Park, w skład którego wchodziła część basenowa Big Milk Water Park o powierzchni 7600 m2 oraz część ze zjeżdżalniami wodnymi Tropical Fun o powierzchni 19 400 m2, został powiększony o nowy moduł Exotic Island, który mierzy 19 500 m2.

Co kryje park wodny w Energylandii?

Do dyspozycji jest aż 19 fenomenalnych zjeżdżalni różnego typu. Szczegóły sprawdź tutaj.

Funky Monkey, czyli tropikalny plac zabaw to duży kompleks zjeżdżalni wodnych, ślizgawek oraz niewielkich i średnich zabawek dla dzieci i młodzieży. W instalacji zaprojektowano aż 5 zjeżdżalni, armatki wodne oraz zaskakujące ogromne wiadro wody! Na wspomnianej konstrukcji będziemy zjeżdżać z wysokości wynoszącej aż 12 m, czyli tyle co czterokondygnacyjny budynek! Poza zjeżdżalniami znajdziecie tam również armatki wodne, wylewki oraz duże i małe wiaderka. Na pewno nie będziecie się w tym miejscu nudzić! Dodatkowym atutem są liczne, efektowne dekoracje w postaci palm, a także figurek zwierząt – psotnych małp i kolorowych papug. Wszystko po to, żebyście poczuli klimat prawdziwej, egzotycznej wyspy, która jest tematem przewodnim tego modułu Water Parku.

Tropical Pools to kolejna odsłona Exotic Island miesząca powierzchnię 3790 m2 lustra wody, dzięki której łączna liczba basenów w Energylandii wzrosłą do 5, a ich głębokość określa się od 20 do 140 cm głębokości. Powierzchnia wszystkich basenów wynosi teraz 5590 m2

Kochający kąpiele słoneczna poczują się tu jak w raju! Piaszczysta plaża pomieściła aż 4000 leżaków. 

A to wszystko na ogromnej powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów

Klimat stworzony przez baseny, zjeżdżalnie, palmy, leżaki i chłodne napoje sprawi, że będziecie się tam czuć idealnie podczas upalnych dni. Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu do Energylandii obejmuje wszystkie atrakcje w całym parku – również w orzeźwiającej strefie wodnej.

Objrzyj te filmy:

Przedpremiera tropikalnego placu zabaw :

Zjeżdżalnie Tropical Fun:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo