Numerologia partnerska – jakie tajemnice są zawarte w cyfrach?

Numerologia partnerska może być istotną wskazówką dla zakochanych. Ezoterycy wierzą, że liczby skrywają w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania, także te dotyczące relacji uczuciowych. Czym jest dopasowanie numerologiczne? Co na temat związku z drugą osobą może powiedzieć nam numerologia? 5 i 7 stworzą szczęśliwy związek czy wprost przeciwnie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Horoskop numerologiczny partnerski – co to takiego?

Numerologia partnerska to sposób analizy cyfr w kontekście cech osobowościowych, które odgrywają szczególnie istotną rolę w relacjach uczuciowych. Ezoterycy twierdzą, że każdy człowiek przychodzi na świat pod wibracją danej cyfry. To właśnie owa energia ma definiować jego charakter i przez to – decydować o przyszłych losach. 

Przekaz skrywany w cyfrach może wskazać na każdy obszar życia człowieka, w tym także na sferę uczuciową. Trzeba bowiem wiedzieć, że niektóre postaci astrologiczne są wprost stworzone dla siebie, inne natomiast nie mają szans na stworzenie stabilnego i szczęśliwego związku. W tym miejscu należy wrócić do wibracji, o których wspomnieliśmy wcześniej. Jeżeli ich częstotliwość będzie dopasowana, między partnerami nie wystąpią niepotrzebne napięcia. W przeciwnym wypadku, w związku pojawi się masa negatywnej energii, która uniemożliwi odnalezienie szczęścia. 

Numerologia partnerska – jak obliczyć? Ważna jest data pierwszego spotkania czy daty urodzenia?

Co niezwykle istotne, numerologia partnerska zakłada, że każdy człowiek rodzi się z wibracją danej cyfry lub liczby. Nie jest to energia, którą można nabyć, a towarzysząca nam już od pierwszych chwil życia. Należy zatem odrzucić teorię, według której dopasowanie numerologiczne określa się na podstawie daty pierwszego spotkania obojga partnerów. 

Aby móc określić dopasowanie numerologiczne dwóch osób, najpierw każda z nich musi poznać swoją astrologiczną cyfrę. W tym celu należy zsumować wszystkie cyfry składające się na datę urodzenia oraz cyfry składowe liczby stanowiącej wynik. Dla przykładu, osoba urodzona 1 lipca1990 roku oblicza swoją astrologiczną liczbę w następujący sposób: 0+1+0+7+1+9+9+0=27; 2+7=9. 

Nie każdy wynik podlega sumowaniu. W horoskopie numerologicznym występują bowiem tzw. liczby mistrzowskie, o wielkiej energii, która generuje niezwykle silne wibracje. Jakie liczby mistrzowskie rozróżnia numerologia partnerska? 11, 22, 33 i 44. Pod względem duchowym, liczby mistrzowskie znajdują się ponad pozostałymi i właściwie mogą stworzyć związek ze wszystkimi astrologicznymi cyframi. Przykładem niech będzie numerologiczna 11. Partner tej osoby zawsze doceni jej mądrość i choć nie w każdym przypadku związek jedenastki będzie bezkonfliktowy, to zawsze uda jej się znaleźć upragnione szczęście. Przykładowo, numerologia 11 i 6 jest pomyślna, bo poza mądrością, jedenastka skrywa w sobie duże pokłady wrażliwości.

Należy podkreślić, że poznanie swojej cyfry astrologicznej nie gwarantuje jeszcze rozszyfrowania wszystkich tajemnic, jakie skrywa numerologia. 11 i 6 stworzą szczęśliwą parę? Odpowiedź kryje się poniżej. 

Dopasowanie numerologiczne – co mówią nam liczby?

Astrologiczna cyfra zawsze skrywa w sobie informacje na temat predyspozycji i cech charakteru osoby, która urodziła się pod jej wibracją. 

  • Numerologiczna jedynka (1) – cechuje ją siła i samowystarczalność. Jedynka może być tak samo porywcza, jak namiętna. Zrobi wszystko by zdobyć wymarzonego partnera, ale gdy już osiągnie swój cel, może okazać się zaborcza. Idealnie pasuje do numerologicznej dwójki i szóstki, dogada się też z trójką i czwórką, ale jej związek z inną jedynką, ósemką, dziewiątką i dziesiątką jest skazany na niepowodzenie.
  • Numerologiczna dwójka (2) – jest stała w uczuciach i całkowicie oddana swojej drugiej połówce. Cechuje ją wrodzona nieśmiałość, ale może pochwalić się osobowością romantyczną. Nie zabiega o względy drugiej osoby, raczej woli być zdobywana. Dwójka świetnie pasuje do innej dwójki, ale dobrze będzie jej też z trójką, czwórką, piątką i szóstką. Ta osobowość nie pasuje natomiast do dziewiątek.
  • Numerologiczna trójka (3) – to osoba z dużym poczuciem humoru, która uwielbia się śmiać. Trójki rozumieją, że idealna relacja wymaga kompromisów. Nie bywają apodyktyczne, nie narzucają swojego zdania, ale przy tym bywają nieco naiwne. Idealnym partnerem dla trójki będzie jedynka, piątka i dziesiątka. Całkiem dobrze dogada się też z dziewiątką, ale powinna unikać dwójek, czwórek i szóstek.
  • Numerologiczna czwórka (4) – osoba mająca szczere intencje wobec swojego partnera. Jest wierna, oddana i odpowiedzialna. Miłosne przygody i romanse? To nie dla niej, czwórka stawia na uczuciową stabilizację. Czwórki najlepiej pasują do dwójek, szóstek i siódemek, ale odnajdzie też szczęście w ramionach jedynki, ósemki, dziewiątki i dziesiątki. Nie dogada się natomiast z trójką i piątką.
  • Numerologiczna piątka (5) – uwielbia zmieniać zdanie. Dziś może być z czegoś zadowolona, a jutro to samo doprowadzi ją do wybuchu złości. W związku zajmuje stronę dominującą. Uwielbia narzucać swoje zdanie. Idealnym partnerem dla piątki będzie inna piątka albo trójka. Dobrze rokuje też związek piątki z czwórką, ale relacja z dwójką, szóstką i siódemką to raczej kiepski pomysł.
  • Numerologiczna szóstka (6) – szóstki szukają partnerów wrażliwych, czułych i namiętnych. Ważne są dla nich wartości rodzinne, toteż szukają partnerów, którym też nie odpowiada związek “na kocią łapę”. Najlepszym partnerem dla szóstki będzie dwójka, czwórka i inna szóstka. Dobrym pomysłem jest też relacja z jedynką, trójką, piątką i dziesiątką. Szans na powodzenie nie ma natomiast związek z ósemką. 
  • Numerologiczna siódemka (7) – osoby pozostające pod wibracją tej cyfry są namiętne i zmysłowe, choć w pierwszym kontakcie mogą wydawać się nieco oschłe i zimne. Siódemki są stworzone do życia w związku. Samotność? To nie dla nich. Najlepszym partnerem dla siódemki jest czwórka, inna siódemka i dziewiątka, choć dobrze rokuje też związek z trójką. Siódemki powinny natomiast unikać dwójek, piątek i szóstek.
  • Numerologiczna ósemka (8) – to osoba o charakterze przywódcy, która zawsze dominuje w związku i skutecznie podporządkowuje sobie swoją drugą połówkę. Świetnie dogada się z dwójką, czwórką, szóstką, siódemką i dziewiątką. Szansę na powodzenie ma też związek ósemki z trójką i piątką, ale relacja z jedynką, ósemką i dziewiątką z pewnością nie będzie udana. 
  • Numerologiczna dziewiątka (9) – astrologiczne dziewiątki to osoby o wrażliwym usposobieniu, które cechuje spory dystans w obszarze relacji towarzyskich. Nigdy nie wykonują pierwszego kroku, nawet gdy się zakochają (co przychodzi im dość łatwo). Najlepszym partnerem dla dziewiątki będzie siódemka i inna dziewiątka. Dobrą relację może nawiązać też z szóstką, ale nie z jedynką, piątką i dziesiątką.
  • Numerologiczna dziesiątka (10) – jako że liczby partnerskie należy sprowadzać do postaci cyfry, astrologiczna dziesiątka ma cechy identyczne z jedynką. 

Z powyższej interpretacji łatwo można odczytać, które astrologiczne cyfry stworzą szczęśliwy związek. Przykładowo, numerologia 5 i 7 nie jest pomyślna. 5 i 6? Numerologia nie jest im przychylna. 3 i 8? Numerologia nie daje tu jednoznacznej odpowiedzi. 7 i 5? Numerologia wskazuje, że to się nie uda. 9 i 11? Numerologia jest tu bardzo łaskawa, bo jedenastka to liczba mistrzowska.Numerologia chińska partnerska

Numerologia partnerska ma też mocną pozycję w ezoterycznej tradycji Dalekiego Wschodu. W Chinach liczby dzielą się na dobre, złe i neutralne, z zaznaczeniem, że w niektórych sytuacjach liczby dobre mogą zyskać złą moc. W praktyce interpretacja danej liczby zależy przede wszystkim od dialektu, w jakim została wypowiedziana. Liczby pomyślne to: 0, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, niepomyślne: 2, 4, 5, 7, neutralna: 1.

Karma (związek karmiczny) – co to takiego?

Warto podkreślić, że numerologia partnerska obejmuje też zjawisko miłości karmicznej. Pod tym pojęciem należy rozumieć związek, który został zapisany w gwiazdach i który był dla nas nieunikniony. Taka relacja może być wyjątkowo szczęśliwa lub wprost przeciwnie. Zależy to od długu karmicznego, jaki zaciągnęliśmy w poprzednim wcieleniu. 

Zobacz również:

Rok numerologiczny i rok osobisty
Kiedy obowiązują poszczególne znaki zodiaku?

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo