Synowie Makłowicza odziedziczyli pasję po sławnym ojcu. Tak dziś wyglądają. Podobni do taty?

Robert Makłowicz to nie tylko słynny kucharz, ale także podróżnik, historyk i pasjonat kulinarnych nowinek z całego świata. To również jedna z nielicznych gwiazd telewizji, która od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i sympatią widzów. Chociaż od 2017 roku nie pojawia się na ekranach telewizorów, to wciąż dzieli się swoją pasją na kanale YouTube. Niedawno wraz z dziećmi rozkręcił rodzinny biznes. Na czym polega? Ile mają lat i jak wyglądają dziś synowie Roberta Makłowicza?

Jak wyglądają dziś synowie Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych i charyzmatycznych osobowości w naszym kraju. Słynny krytyk kulinarny, podróżnik i historyk przez lata zyskał sympatię widzów swoimi ciekawymi opowieściami, humorem i nowinkami z różnych zakątków świata.

Szczęście dopisało Makłowiczowi jednak nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. W 1991 poślubił producentkę filmową, Agnieszkę Pogodę, z którą doczekał się dwóch synów – Mikołaja (urodzonego w 1992 roku) oraz Ferdynanda (urodzonego w 1996 roku).

Zobacz: Ile dzieci ma Szymon Hołownia? Wybrał dla nich iście królewski imiona. Jedno było hitem w PRL

Makłowicz i synowie. Połączyła ich pasja do kulinariów

Synowie Makłowicza podzielają pasję kulinarną ojca, czego efektem jest rodzinna firma założona w 2021 roku. Pod szyldem Makłowicz i Synowie można znaleźć produkty pochodzące z różnych zakątków świata – od włoskich makaronów i sosów po egzotyczne przysmaki z dalekiej Azji.

Synowie słynnego podróżnika w pewnym sensie poszli w ślady ojca. Starszy Mikołaj skończył prestiżową szkołę w Szwajcarii, został sommelierem i restauratorem, a wraz z ojcem prowadzi firmę importującą wino. Natomiast drugi młodszy syn Ferdynand studiował prawo podobnie jak ojciec.

Sprawdź: Czy Grzegorz Braun ma dzieci? Poseł od lat wzbudza kontrowersje, ale o rodzinie mówi rzadko

Czytelnicy pytają o dzieci Roberta Makłowicza

Makłowicz synowie – jak mają na imię?

Mikołaj i Ferdynand.

Ile lat ma Robert Makłowicz?

Urodził się 12 sierpnia 1963 roku, w 2024 skończy zatem 61.

Makłowicz dzieci – ile mają lat?

Starszy urodził się w 1992 roku, a młodszy w 1996.

Makłowicz wzrost – ile ma wzrostu słynny kucharz?

1,65 m.

Ile lat ma starszy syn Makłowicza, Mikołaj Makłowicz?

Urodził się w 1992, a więc w 2024 roku skończy 32 lata.

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo