2,5latki wasze jak się miewają?

moja Niunia kończy 2,5latka, to uparciuszek i gadułka…jestem ciekawa co wyrośnie z tego małego orzeszka…?

2 odpowiedzi na pytanie: 2,5latki wasze jak się miewają?

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: 2,5latki wasze jak się miewają?

mi biega po domu taki 17-miesięczniak ciągle gada (po swojemu), chce postawić na swoim i też się zastanawiam co z niej wyrośnie :))

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

kasiaw Dodane ponad rok temu,

Re: 2,5latki wasze jak się miewają?

Mój synek też ma 2,5 roku. Jest słodki 🙂 Bardzo ładnie mówi, całymi zdaniami, najbardziej mi się podoba, kiedy próbuje coś opowiedzieć. Wczoraj opowiedział mi książeczkę zanim ją przeczytałam, bo przecież ją zna 🙂 Jest wesoły, rozbrykany. W ciągu dnia juz nie śpi, czasami jak jest bardzo zmęczony to uśnie, ale to już sporadycznie. Jeśli chodzi o jedzenie, to je wszystko, i raczej nie ma problemu, że czegoś nie lubi. Na szczęście alergikiem też nie jest.
Kiedy planujesz posłać córeczkę do przedszkola?

Kasia mama Pawełka.

Znasz odpowiedź na pytanie: 2,5latki wasze jak się miewają??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Chusta, Sling
Drogie mamy, czy któraś używa(ła) tego cuda do noszenia dziecka? Czy warto to kupić? Dziękuję i pozdrawiam, Kinga i maluszek [~08.02.2004]
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
karmienie piersia kiedy dzidzia chce spac!
jak to mam pogodzic? dzidzia zasypia nam okolo 21-22, ku scislosci kapielka codziannie o 20- potem karmionko (piersia tylko) i przygotowania do spania, zasypia i co dalej? ja siedze z regoly do
Czytaj dalej