2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

8 odpowiedzi na pytanie: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

  1. Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

    hihihi, ale łobuz z tego szkraba. A w mądrych poradnikach piszą że takie maleństwa śpią po tyle godzin na dobę!!!! ciekawe skąd oni mają takie informacje????

    Ania i Maleństwo (10.08.03) 🙂

    • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

      Mnie tez nie bylo ze 2 dni co najmniej… upał, wolny net i coraz wieksza aktywnosc Mateuszka, lada chwila mi z łozeczka bedzie wychodził! Dzis w nocy przesunął sie na sam srodek i połozył w poprzek tam, gdzie juz nie ma ochraniacza… do tego ciągle chce rozmawiac.. och, bruni, zobaczysz, teraz jeszcze masz troche czasu dla siebie 😉

      • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

        Mój Zuzek miał dokładnie to samo – 2 dni cały dzień ryk, cyc i króciutkie dwie, trzy drzemki. Pisałam o tym na forum, bo bałam się, że to chodziło o coś innego. Tymczasem położna powiedziała mi dziś, że to z powodu duchoty. Ciągle chciało małej się pić, więc non-stop cyc, a że po jakimś czasie z cyca zamiast picia leci już jedzenie, to ryk! Bo trudno, żeby przez 5 minut pokarm się zregenerował….. A do smoczka nie mogę jej przekonać, drze sie wtedy jeszcze bardziej. Może ktoś zna cudowny sposób przyzwyczajenia do smoka??? Będę wdzięczna.

        Tymczasem całuski dla ciebie i Filipcia, odpoczywaj kiedy możesz i trzymaj sie!

        Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

        • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

          Ja tak tez mialam… Moja mala albo plakala albo jadla. Pamietam jak ja krmilam i jednoczesnie placzac czytalam wszystkie uzbierane gazety szukajac rozwiazan mojego problemu. Nie ukrywam, ze czasem bylam wrecz zla na mala:( No i w koncu wpadlam na pomysl ze skoro mala tak bardzo chce byc przy mnie a ja denerwujw sie ze nic nie moge zrobic, polozylam sie do lozka na 3 dni z nia i lezalam plackiem:) Mala byla zadowolona, ja przestalam sie stresowac ze nic nie zrobilam (bo przeciez leze) no i wypoczelam:) Moze to jest sposob….
          P. S. Moja mala konczy 4 czerwca 4 lata i od jakiegos 1,5 roku zasypia sama:) ale i tak w nocy do nas przybiega i wcale jej tego nie zabraniam bo w ciagu dnia nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie.

          Ninka
          [Zobacz stronę]

          • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

            Hi,hi……też byłam brudaskiem……hi,hi……..

            Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

            • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

              Ale ze mnie wyrodna matka, jak chce wziac kapiel to ide gdy spi ale dy sie obudzi to mam w nosie to ze tatus przynosi mala pokazujac, ze mam sie kapie i nie da cyca. mam w nosie jak mala udaje dzieciola szukajac cyca na tacie, mam w nosie jak Jagoda przybiega i mowi, ze mala chce cyca.

              Nie poto wchodzilam do wanny, by zaraz wychodzic! To jest moj czas! Trudno niech sie pomecza!

              Pa!

              Mysia-Agnieszka mama Jagody(09-10-97) i Kamili(03-04-03)

              • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

                moja tez miała taki dzień to od upałow
                chce im sie pic i wisza u cyca
                moja lekarz poradziła mi dopajac czysta woda z odrobina glukozy, bo te wszytskie hipy itd moga uczulac
                i wczoraj wypila 100 ml wody i mialam spokoj z cycem

                a prysznic zawsze biore z zulą, boje się ja zostawiac samą
                mamy w lazience przewijak i ona uwielbia mi sie przygladac i wogole kocha łazienkie, tam jest tak kolorowo i ten szum wody…
                kiedys jak byla marudna caly dzien to zanioslam ja na ten przewijak i wlaczylam pralke- usnęla w 3 sekundy i spala jak zabita do momentu… gdy skonczyło sie pranie:)
                uwielbia też szum szuszrki i odkurzacza- tez mi sie zdarzalo tak ją usypiać:) polecam:)


                Graża i Zula
                (12.04.03)

                • Re: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

                  acha ja cie znam:)

                  nazywasz się Bruni i jesteś fajna babka:)


                  Graża i Zula
                  (12.04.03)

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 2 dni temu zgubiłam się, czy ktoś mnie zna?

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general