48 dc!!! @ nie widac

Moje drogie, moja cierpliwosc sie skonczyla, nie mialam tak dlugiego cyklu nigdy w zyciu, 4 testy wszystkie negatywne, dosc!! we wtorek ide do mojej giny, niech mi cos przepisze, tylko czas leci. Tak sie zastanawiam, co sie dzieje z moim cyklem, podczas takiego wydluzenia? czy teraz mam dni pezplodne? tyle watpliowsci… czy castagnus mi zaszkodzil?
Nic, nie bede Was zanudzac moim beznadziejnym humorem, a mialo byc tak pieknie….
Usciski i sniegu po pas!!
Ania

10 odpowiedzi na pytanie: 48 dc!!! @ nie widac

  1. Re: 48 dc!!! @ nie widac

    A co tam testy może się mylą, lepiej idź do gina, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki oby to była fasolka.

    JOVI ( 4 cykl starań )
    falvit i folik
    gg 1582733

    • Re: 48 dc!!! @ nie widac

      ja niestety dostałam @, po… 52 dniach,dwa testy negatywne…i znowu czekam…29/12 ide do gin.
      może w styczniu?
      pozdrawiam

      • Re: 48 dc!!! @ nie widac

        no moja droga ale mnie nie przebijesz jak pamiętasz ja ostatnio miałam cykl 56 dniowy test negatywny, teraz juz jestem w nowym cyklu z nowymi nadziejami ale niezbyt dobrze się czuję tempka wyskoka, i najgorsze brzzuch mnie boli prawe cały czas ide do gina po nowym roku, ale wiesz co może zrób bhcg może tet testy u ciebie się mylą czego ci życzę serdecznie

        katrin
        [Zobacz stronę]
        gg 5857180

        • Re: 48 dc!!! @ nie widac

          nadzieję zawsze trzeba mieć]

          JOVI ( 4 cykl starań )
          falvit i folik
          gg 1582733

          • Re: 48 dc!!! @ nie widac

            Koniecznie idź do lekarza! Ja w tym roku miałam cykle 60, 80 i 100 dniowe…, mimo iż wcześniej regularnie co 31 miałam @. Na początku zwlekałam z pójściem do lekarza, potem mojej pani nie było… i tak jakoś to zaneidbałam, a prolaktyna pięknie rosła… Ile ja się testów narobiłam!!!! Nie zaniedbuj tego! może to reakcja na jakiś stres w Twoim życi (takie wydłużenie cyklu), ale zrób też na wszelki wypadek poziom hormonów.

            Pozdrawiam
            Elmirka.!

            • Re: 48 dc!!! @ nie widac

              Albo:
              1.miałaś bardzo późną owulację i możesz być w ciąży i jeszcze nie widać,
              2. miałaś bardzo późną owulację i nie jesteś w ciąży, więc @ przyjdzie na dniach,
              3. miałaś cykl bezowulacyjny, powstała torbiel…

              Idź do ginekologa, on po wykonaniu usg zdecyduje co dalej.

              Niebawem ICSI

              • Re: 48 dc!!! @ nie widac

                Ania
                Widze, ze idziemy prawie równo. Ja dzisiaj mam 46 dc, 2 testy negatywne i nic. Zazywalam luteine na wywolanie @ i teraz jst 8 dzien od odstawienia luteiny i dalej nic. Mialam tylko lekkie plamienie, ale tego nie mozna nazwac @. tez ide we wtorek do gina, takze trzymaj sie. Bedzie wszystko dobrze, pozdrawiam

                ania-2 podejscie..))

                • Re: 48 dc!!! @ nie widac

                  dokładnie tak jak napisała Kathrin78

                  A co dalej – wszystko zależy od Ciebie. Idź do gina, żeby wykluczyć torbiel. No i zastanów się, czy chcesz wywoływać miesiączkę.

                  … aktualnie to chyba ja jestem wśród Was rekordzistką, bo to mój… dziewięćdziesiąty trzeci dzień cyklu… ale ponieważ na razie nie chcę hormonów żadnych więc lekarz nie widzi potrzeby wywoływania miesiączki. i tak sobie czekam.

                  PZB
                  [Zobacz stronę]

                  • Anna27it

                    Ania
                    Jak u Ciebie po wizycie u gina?? Ja tez dzisiaj bylam. Dzis jest 48 dc i dalej nic. Mam poczekac jeszcze tydzien i jak @ nie przyjdzie to znów pukam do gina. Tak do konca nie wiem czy mialam owulacje, bo robil mi ktos inny usg ( chyba mniej doswiadczony) i sam do konca nie byl pewien czy byla owu. Poprzedni cykl mialam 49, ovu 34-5 dzien, a teraz czekam… Zastanawiam sie czy nie isc do innego gina, bo ten mój cos mi tak nie bardzo. Dzisiaj stwierdzil, ze mu to wyglada na policystyczne jajniki dosc ze mi polipaznalazl..))), którego chce usunac na histeroskopii to jescze to. Mam lekki zamet w glowie i moze poczekam.. Mam nadzieje, ze u Ciebie ciut lepiej.
                    pozdrawiam

                    ania-2 podejscie..))

                    • Re: Anna27it

                      Ja bylam wczoraj, ale moja na urlopie, az do 13 stycznia, robila porzadek w gabinecie, dala mi moja cytologie, b. dobra, wiec to pozytywne, powiedzialam jej o momi problemie a ta, zeby sie nei martwic, ze mnie badala niedawno (miesiac temu), cos dziwnego sie dzieje, bo moja przyjaciolka ma taki sam problem a tez jej sie nie zdarzylo tak dlugo czekac. Ja sie nie zamartwiam, dzis ide sie bawic i zycze, abys bawilo sie szampansko i nie martwila sie a po nowym roku cos wymyslimy,
                      Ania

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 48 dc!!! @ nie widac

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general