5 lat na forum….

25 grudnia mineło 5 lat… jestem w szoku…. jak szybko ten czas zleciał.. i że można tyle czasu być na jakimś forum….

50 odpowiedzi na pytanie: 5 lat na forum….

  1. Zamieszczone przez awkaminska
    25 mineło 5 lat… jestem w szoku…. jak szybko ten czas zleciał.. i że można tyle czasu być na jakimś forum….

    cos chyba nie tak… Krzysiol juz 5 lat skonczyl, a ja sie tu w polowie ciazy logowalam (lipiec 2002)

    • Zamieszczone przez awkaminska
      25 mineło 5 lat… jestem w szoku…. jak szybko ten czas zleciał.. i że można tyle czasu być na jakimś forum….

      ok, doczytalam
      5 lat NA forum, a nie 5 lat MA forum 😉

      • ja logowałam się w ciąży z Kamilką tak by popytać o szpitale w Wa-wie…. i tak zostało jakoś….

        ….ciekawe ile czsu jeszcze można to się pojawiać….

        • no to trochęzmienię tytuł by było jaśniej hi hi hi

          • 🙂 U mnie 3 lata 🙂 tez jestem zdumiona, bo tak długo w 1 miejscu i jak szybko zleciało 😉 Dobrze mi tu, fajnie jest z Wami 🙂

            • Czyli urodziny miałas 🙂

              U mnie w marcu bedzie 5 lat… po prostu szok

              • u mnie 5 lat w lipcu 🙂

                • ja 5 lecie w lutym obchodzę
                  i nie zamierzam rezygnowac z tego forum
                  to mój drugi dom
                  i miejsce spotkań towarzyskich

                  • gdybym pamiętała mój login z 2002 roku też by mi stuknęło 5 lat. A tak niestety trzeba było się logować od poczatku. I dopiero roczek

                    • Gratuluje 🙂 Weteranka jestes 🙂 mi 22 lutego minie 3 lata. Zarejestrowalam sie w 4 m-cu ciazy 🙂

                      • Zamieszczone przez awkaminska
                        25 grudnia mineło 5 lat… jestem w szoku…. jak szybko ten czas zleciał.. i że można tyle czasu być na jakimś forum….

                        Czyli stara wyjedaczka jesteś 🙂
                        Ja świętowałam piątą rocznicę w październiku. Nie mam pojęcie kiedy to zleciało.

                        • GOSIU gratulacje!!! wcześniej neiwiedziałam!!!

                          • Ja podobnie jak dorothy 🙂 3 latka mi stuknęły 🙂

                            • Zamieszczone przez awkaminska
                              GOSIU gratulacje!!! wcześniej neiwiedziałam!!!

                              Że pięć lat jestem na forum 😉

                              • nie…. że Dareczek będzie starszym bratem!!!

                                • Zamieszczone przez awkaminska
                                  nie…. że Dareczek będzie starszym bratem!!!

                                  Ano będzie, będzie 🙂 Już biedaczek nie może się doczekać.

                                  • Fajna rocznica;)
                                    pozdrawiamy

                                    • Kurczę,jak ten czas leci,w maju stuknie mi 4 lata.

                                      • wiesz bo w tym wieku dziaci powoli dorastają do chęci posiadania rodzeństwa… i tu powiem z doświadczenia że różnica 5 lat lepsza niż 4…. z Jagodą*miałam łątwiej jak się urodziła Kamilka (Jagoda miała 5.5 roku).. Kamila zaś kocha i kochałą ale nadal muszę pilnować bo to jest takie głaskanie neidźwiedzie czasem…

                                        a jak się czujesz???

                                        • Zamieszczone przez awkaminska
                                          wiesz bo w tym wieku dziaci powoli dorastają do chęci posiadania rodzeństwa… i tu powiem z doświadczenia że różnica 5 lat lepsza niż 4…. z Jagodą*miałam łątwiej jak się urodziła Kamilka (Jagoda miała 5.5 roku).. Kamila zaś kocha i kochałą ale nadal muszę pilnować bo to jest takie głaskanie neidźwiedzie czasem…

                                          a jak się czujesz???

                                          Dzięki Ci kochana za te słowa. Dareczek bardzo często pytał kiedy będziemy mieli dzidzię. Baardzo się ucieszył gdy obwieściliśmy mu radosną nowinę. Bardzo ekscytuje się moim stanem, jest dzieckiem empatycznym. Jestem ciekawa jak to wyjdzie w praniu, ale o tym to się przekonam w czerwcu.
                                          Czuję się ok, ale nie obyło się bez kryzysu w 12 tygodniu czyli krwawienie, plamienie. Dokładnie tak samo jak z Dareczkiem, a więc Duphaston, NO-SPA, leżenie. Obecnie wszystko jest ok. Jestem jeszcze na zwolnieniu, ale myślę, że w styczniu wróce do pracy. Lubię drugi trymestr. Mdłości ustąpiły, znów mam ochotę męczyć mężą, brzuszek jeszcze nie jest uciążliwy, waga na razie stoi w miejscu więc żyć nie umierać 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 lat na forum….

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general