8 miesiecy i siadanie

witajcie dziewczyny!!!powiedzcie jak to u was bylo??moj syn obecnie 8 miesieczny pieknie sie obraca w obie strony,pieknie raczuje po calym mieszkaniu wszedzie go pelno,podciaga sie tez do stania przy meblach i stoi juz dlugo jedynym problemem jest to ze nie siedzi posadzony gtroszke posiedzi juz mik i jest na kolanach i raczkuje sam téz nie siada .troche mnie to juz martwi bo mysle ze juz powinien siedziec.Powiedzcie czy u ktorejs z was tez tak bylo…Mama z Pascalkiem

Joanna Piksa

2 odpowiedzi na pytanie: 8 miesiecy i siadanie

dorotka12007-01-23 10:06:52

Re: 8 miesiecy i siadanie

ale poasdzonty nie przewraca sie tylko przechodzi do raczkowania?
jesli tak to chyba nie ma problemu moze jest zafascynowany ruchem i nie ma czasu siedziec
ale jesli go sadzasz a on sioe przewraca i nawet chwili nie posiedzi bo nie potrafi a nie bo nie chce to moze warto sie za jakis czas tym zainteresowac
na razie poobesrwowalabym jeszcze

kas2007-01-23 10:37:55

Re: 8 miesiecy i siadanie

Tymek też wpierw zaczął raczkować a dopiero potem siadać. Wydaje mi sie, że nie masz czym się martwić – jak uzna, że siadanie mu potrzebne to gwarantuję Ci, że usiądzie 🙂

Kas
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: 8 miesiecy i siadanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
co mam myśleć bo zaczynam panikować
Witam!Pomóżcie bo zaczynam wariować.W połowie listopada odstawiłam tabletki.2 pierwsze miesiączki były normalnie, co do godziny.Teraz czekam na trzecią już 6 dzień.Mam bóle brzuch dosyć silne,podobne jak te przed miesiączką tyle
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Specyfik na katar
Przez cale moje "swiadomo - lekarskie" zycie wpierano mnie ze antybiotykow miejscowych na katar nie ma. Wierzylam. Pare dni temu przestalam Mlody ma zawalone ucho od poczatku grudnia - trzeci antybiotyk leci
Czytaj dalej