9 -cio letni raper……. słyszałyście?

radosna twórczość 9cio latka:

wiwiad z jego rodzicami :

ręce mi opadły jak to zobaczyłam…

10 odpowiedzi na pytanie: 9 -cio letni raper……. słyszałyście?

kantalupa Dodane ponad rok temu,

dzieciak jak dzieciak

ale rodzice 🙁

eiffla Dodane ponad rok temu,

Prości ludzie, chcą żeby młody się przebił… A za 5 lat będa płakać…

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

no i dokładnie o to chodzi….. dziecko śpiewa rzeczy nieodpowiednie dla swojego wieku i to rodzice powinni zareagować odpowiednio… i jeszcze ojciec mówi ,że do pewnego momentu wszystko jest dopuszczalne i nie widzi problemu …. bez komentarza….krzywdzą w ten sposób dzieciaka…oby kiedyś nie płakali jak im pokaże co to znaczy mieć acodin w krwi i dziwki….

kantalupa Dodane ponad rok temu,

tatus czy mamusia w ktoryms momencie mowia, ze wszytsko jest pod kontrola
no szkoda slow po prostu

nie moglam tego ogladac. mmusialam normalnie schowac twarz w dloniach, bo tak mi bylo wstyd za tych rodzicow.
mam dziewieciolatka w domu i… jakis inny jest. na szczescie chyba:/

bratek Dodane ponad rok temu,

też oglądałam i włos mi się na głowie jeżył

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

najgorsze,że rodzice zaprzeczali sobie w każdym zdaniu….na początku mieli miny zadowolone-może mysleli,że będą chwalic synka i w tv będa chwaleni za tak bystrego rapera a tu okazało sie ,że był na nich niemały atak….
tu ojciec mówi,że panują nad tym co w internecie robi ich syn ( ponoć hasła o dragach ,dziwkach itp usłyszał z internetu) po czym matka mówi,że nie wie jakich tekstów słucha ich syn…. totalnie zamotani….

superbasiek Dodane ponad rok temu,

masakra…. jak mój trzynastolatek używa brzydkich wyrazów to mam chęć mu wrzątku w paszczę nalać… myślę, że to reakcja normalnego rodzica…. a jego rodzice to no cóż… popaprańcy…

Pozdrówki 🙂

gosik Dodane ponad rok temu,

OMG!
OMG!!!
OMG!!!!!
OMG!!!!!!!!!
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:Boje się::Boje się::Boje się:
powiedzcie proszę że mi się to przyśniło

zuzel Dodane ponad rok temu,

widziałam wywiad z nimi w ddtvn

chłopczyk się motał skąd znał takie słowa
i czy teksty pisze on czy kuzyn
rodzice też kręcili – raz że wiedzą co robi syn i mają nad tym kontrole, za chwilę że są prości i nie wiedzą o co chodzi i co robi syn

krakowka Dodane ponad rok temu,

no cóż, jakie wychowanie taki dzieciak. Niestety

Znasz odpowiedź na pytanie: 9 -cio letni raper……. słyszałyście??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Urlop ojcowski
Z racji tego że nie widzę tematu o urlopie ojcowskim pozwolę go sobie założyć , jeśli już jest to proszę o ewentualne przeniesienie :) Zastanawiałem się ostatnio co mi przysługuję
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
pytanie kadrowe: 03/05
ponieważ 03/05 wypada w sobotę, pracodawca musi dać wolne za ten dzień. A co w sytuacji, gdy się tego dnia pracuje? dostaje się jeden dzień wolnego? tak na chłopski rozum
Czytaj dalej