Acard

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #116673

  blackstraw

  Czy któraś z Was przyjmowała/ przyjmuje Acard w ciąży? Lekarz zalecił mi jedną tabletkę dziennie, argumentując, że „to pomoże donosić ciażę). Na ulotce stoi jak byk: zatosowanie przy chorobie wieńcowej, miażdżycy, zakrzepicy. Co to ma do ciąży? Zaczynam się zastanawiać, czy może farmaceutka niewłaściwie odcyfrowała kartkę od gina i sprzedała mi coś innego?
  Z góry dzięki za odpowiedzi.

  #5429187

  aniek22

  Ja biore od poczatku ciazy do 37 tyg. Acard rozrzedza krew. Lozysko, macica sa lepiej ukrwione. Sa tez rozne choroby genetyczne Zwiazane z lepkoscia krwi, przyswajaniem kwasu folioweg i wtedy tez acard jest potrzebny. Lekaze stosuja go tez zapobiegawczo u pacjentek, ktore juz poronily a nie znaleziono przyczyny poronien.  #5429188

  fiolka223

  Zamieszczone przez aniek22
  Ja biore od poczatku ciazy do 37 tyg. Acard rozrzedza krew. Lozysko, macica sa lepiej ukrwione. Sa tez rozne choroby genetyczne Zwiazane z lepkoscia krwi, przyswajaniem kwasu folioweg i wtedy tez acard jest potrzebny. Lekaze stosuja go tez zapobiegawczo u pacjentek, ktore juz poronily a nie znaleziono przyczyny poronien.

  Zgadzam się z przedmówczynią. Ja w poprzedniej ciąży brałam z tych samych powodów)rozrzedzenie krwi i po poronieniu. Lekarz zalecił stosowanie do 37 tc…

  #5429189

  blackstraw

  Bardzo dziękuję za odpowiedzi!

  #5429190

  kamelia

  Brałam w II ciąży, jako środek, który może pomóc zapobiec nadciśnieniu – w I ciąży miałam stan przedrzucawkowy i nadciśnienie indukowane ciążą.

  #5429191

  clarkdeu

  ok. I will try to give you best treatment for your health. Thanks for share your problem.  #5429192

  Anonim

  Też brałam przed zajściem w drugą ( czwartą) ciażę i na początku ciaży, bo później dostałam mocniejszy lek- heparynę.
  Tak wiec- to dobry lek na zajście i utrzymanie ciaży.

  #5429193

  kaiyara

  I appreciate all the posts in this forum… thanks everyone… Have a good day.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close