ANTYSPOŁECZNY GOŚĆ

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #59144

  anuka

  Witam,
  Mój syn ma ostatnio okres „antyspołeczny”, ma 15 miesięcy i trochę mnie dziwi ta sytuacja bo do tej pory w ogóle nie miałam problemów. Nie toleruje żadnych wizyt u znajomych, jeśli pojawimy się w obcym miejscu to płacze tak straszliwie i żałośnie że uniemożliwia jakąkolwiek rozmowę albo po prostu „wychodzi” biega od drzwi do mnie pokazująć żebyśmy już poszli. Dotyczy to również naszych „starych” znajomych do których chodzimy z Mikołajem od pierwszych miesięcy życia i dobrze ich zna. W takich sytuacjach można po prostu wyjść tylko czy to najlepsze rozwiązanie??? Jak się zachowywać??? Może ktoś już przechodził podobny etap.
  Sprawa wygląda gorzej kiedy znajomi, sąsiedzi wpadają do nas. Młody wskakuje na ręce i krzyczy, rozpacza itd. Zazwyczaj jestem z nim sama więc głupio mi zostawiać gości i wychodzić z pokoju czy kuchni zwłaszcza że nic to nie daje – Miki się uspakaja w pokoju obok ale jak chcę wrócić zaczyna od nowa płakać.
  Kto przechodził taki etap i nie ucierpiały jego kontakty z przyjaciółmi niech ratuje 🙂

  Anuka i Mikołaj 16.10.2003

  #755451

  Anonim

  Re: ANTYSPOŁECZNY GOŚĆ

  Wydaje mi sie ze powinno mu przejsc za jakis czas skoro do tej pory byl w miare towarzyski. Moze narazie nie zmuszaj go do zbyt czestych wizyt jesli woli byc tylko z wami. Znajomi nie zapomna o was przeciez tak szybko.


  Jola i Adrianek (30.10.2000)  #755452

  lea

  Re: ANTYSPOŁECZNY GOŚĆ

  Przechodzilismy to – oj bylo ciezko, ale jest teraz znacznie lepiej.

  Lea i Mateuszek

  #755453

  ewa250

  Re: ANTYSPOŁECZNY GOŚĆ

  wlasnie zakonczyl nam sie okres „kryzysu 8 miesiaca”, trwal prawie 11 miesiecy, bylo czasami tragicznie. Ale od jakiegos 1,5 miesiuaca Jas to calkiem towarzyski gosc ;). zycze cierpliwosci i wytrzymalosci bo wiem jak czasami sa potrzebne

  Ewa i 1,5 roczny Jaś

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close